Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:05serial obyczajowy
20:40komedia przygodowa
22:45dramat sensacyjny
20:05komedia
22:15thriller SF
22:55film sensacyjny
20:30serial animowany
23:00film sensacyjny
20:00film sensacyjny
22:10film sensacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05magazyn
23:15koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego
20:00film familijny
21:50program rozrywkowy
22:30magazyn motoryzacyjny
23:05film erotyczny

Filmowe

od 18:35dramat obyczajowy
20:10thriller
21:55film sensacyjny
23:55dramat obyczajowy
20:05serial kryminalny
21:00western
23:00serial fantasy
20:00serial sensacyjny
zdjęcie
21:00serial sensacyjny
22:00dramat obyczajowy
od 18:45komediodramat
20:40magazyn muzyczny
21:00serial sensacyjny
zdjęcie
22:00serial sensacyjny
23:00dramat obyczajowy
zdjęcie
20:00komedia kryminalna
21:30komedia
23:10komediodramat
20:00dramat katastroficzny
21:45film kryminalny
23:35dramat obyczajowy
od 19:10film muzyczny
21:00film muzyczny
23:05film muzyczny
od 18:15film SF
20:10serial historyczny
zdjęcie
21:00film SF
23:10thriller
od 19:15film fantasy
21:00dramat obyczajowy
22:50film dokumentalny
20:05serial kryminalny
21:00serial komediowy
21:30serial komediowy
22:00serial komediowy
22:30serial historyczny
23:20dramat kryminalny
20:00dramat biograficzny
22:05komedia
23:25dramat katastroficzny
od 18:50film fantasy
21:00dramat sensacyjny
23:15film sensacyjny

Sportowe

od 19:35magazyn piłkarski
20:40mecz: Arsenal FC - Liverpool FC
22:45newsy sportowe
23:00magazyn sportowy
23:15magazyn piłkarski
od 18:10program dowolny par tanecznych
20:20mecz: Górnik Zabrze - Cracovia
22:25mecz: Unet e-Work Busto Arsizio - Savino Del Bene Scandicci
od 18:00mecz: PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała
20:30waga superpiórkowa: Wasyl Łomaczenko - Guillermo Rigondeaux
22:30waga ciężka: Mike Tyson - Jesse Ferguson
23:30waga średnia: Billy Joe Saunders - David Lemieux
20:00magazyn bokserski
20:40mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - Dinamo Moskwa
22:50mecz: PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała
20:00program informacyjny
20:07magazyn siatkarski
21:20mecz 1/8 finału
23:30mecz 1/8 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!