Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
22:55komediodramat
od 19:30serial komediowy
20:10film animowany
22:05program rozrywkowy
20:00program rozrywkowy
21:55film fantasy
od 19:00komedia kryminalna
23:25dramat kostiumowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial historyczny
21:40widowisko
20:00magazyn kulturalny
20:00komedia sensacyjna
22:00serial historyczny
22:50program rozrywkowy
23:05film erotyczny

Filmowe

od 18:20komediodramat
20:10film obyczajowy
22:05dramat wojenny
20:00film przygodowy
22:10dramat psychologiczny
od 19:30dramat obyczajowy
21:00dramat biograficzny
22:55thriller
od 18:50dramat biograficzny
20:30dramat obyczajowy
22:00dramat biograficzny
23:55thriller
od 19:25komedia romantyczna
zdjęcie
20:55film fantasy
22:45komediodramat
20:00thriller
21:35film sensacyjny
23:10dramat obyczajowy
od 19:05komediodramat
21:00komedia obyczajowa
23:00komedia romantyczna
zdjęcie
21:00film przygodowy
23:40film sensacyjny
20:10serial kryminalny
zdjęcie
21:10serial sensacyjny
od 19:15komedia
zdjęcie
21:00film kryminalny
23:05serial kostiumowy
23:55komedia
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
21:50serial obyczajowy
22:45serial obyczajowy
23:35serial obyczajowy
20:00komedia obyczajowa
zdjęcie
22:25serial wojenny
23:40serial wojenny
od 18:15film przygodowy
21:00dramat biograficzny
20:00komedia SF
22:35western
od 18:25komedia sensacyjna
21:00film sensacyjny
23:35thriller

Sportowe

od 17:40mecz: Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20:10mecz: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze
22:30magazyn ligi polskiej
23:40magazyn sportowy
23:50magazyn piłkarski
od 19:00program dowolny solistek
21:00magazyn informacyjny
21:05magazyn sportowy
21:15program dowolny par tanecznych
23:15magazyn sportowy
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Saugella Team Monza - Savino Del Bene Scandicci
23:00mecz: Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks
od 18:25mecz: Roda JC - Feyenoord
20:40mecz: Willem II - AFC Ajax
22:50mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa
20:00mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22:10piłka nożna
20:55mecz półfinałowy gry pojedynczej
22:30program sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!