Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Pozdrowienia z Paryża
od 21:10film sensacyjny
Chirurdzy: Chirurgia plastyczna (3/10)
22:50serial dokumentalny
Operacja "Delta Force"
23:50film sensacyjny
80 milionów
1:35komedia sensacyjna
TVP 2
Na sygnale: Retrogradacja (545)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (35)
23:10serial obyczajowy
Do domu po miłość
0:00film obyczajowy
Tajemnice rodu Valentów 2 (23)
1:35serial historyczny
Polsat
Chłopaki nie płaczą
od 21:05komedia kryminalna
Króliczek
23:10komedia
Obłędny rycerz
1:30komedia przygodowa
TVN
The Traitors. Zdrajcy (4/13)
od 21:35program rozrywkowy
Oszukać przeznaczenie 3
23:10horror
Superwizjer
1:00magazyn reporterów
Dowody zbrodni (15/23)
1:30serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
22:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
23:05program rozrywkowy
Jurajskie Igrzyska
0:05film SF
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (27)
1:45program rozrywkowy
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (302)
22:00reality show
Król Skorpion 3: Walka o odkupienie
23:05film przygodowy
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (659)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (660)
23:00serial kryminalny
Więzienie (2)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (3)
0:35serial dokumentalny
Święty (91)
1:00serial komediowy
Święty (92)
1:30serial komediowy
TVN 7
Czerwony kapitan
od 21:00film kryminalny
Kac Vegas 3
23:20komedia
Hotel Paradise 8 - Rajskie rozdanie (10/40)
1:25reality show
TVP Kultura
Na wschód od Hollywood: Polegaj na mnie
od 20:00dramat przygodowy
W 80 dni dookoła świata (7)
22:10serial przygodowy
Jazz.pl Polskie Radio: Big Band Śląski
23:15koncert
Lekkie obyczaje: Chińczyk na wynos
1:15komediodramat
TVP Polonia
O mnie się nie martw (10)
od 21:20serial komediowy
Solidarność i samotność Adama Zagajewskiego
22:15film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (828)
0:00teleturniej
Z Andrusem po Galicji: Trzebinia
0:30serial dokumentalny
Magazyn z Wysp (286)
1:00magazyn
Przepis dnia (18)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (2)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 11: Paranienormalni, część 2 (7)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 4: Duchy, zjawy, zmory (1)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (7)
1:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Premiera: Blackwater (2)
od 21:25serial kryminalny
Rambo 3
22:40film sensacyjny
Mafia po fińsku (5)
0:35serial kryminalny
Mafia po fińsku (6)
1:30serial kryminalny
AXN
Dr Death (7)
22:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (6)
23:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (7)
0:05serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (5/18)
1:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Gorące krzesło
22:00thriller
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (4)
23:35serial obyczajowy
Opętana
0:40horror
CANAL+ Family
Głośni i wściekli. O co chodzi populistom? (3)
od 21:50serial dokumentalny
Głośni i wściekli. O co chodzi populistom? (4)
22:45serial dokumentalny
Miasta rytm: Świdnica
23:40serial dokumentalny
Cztery filiżanki kawy albo trzy
0:40film krótkometrażowy
Na tronie Kserksesa
0:50film krótkometrażowy
Malinka
1:10film krótkometrażowy
Astra
1:40film krótkometrażowy
Synchronizacja
1:55film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Ślub doskonały
od 21:45komedia romantyczna
Forever Young
23:25komediodramat
Wyrwa
1:30thriller
CANAL+ Premium
Gorące krzesło
od 21:00thriller
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (4)
22:35serial obyczajowy
Opętana
23:40horror
Lombard
1:30film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Baronowie (3)
od 21:50serial obyczajowy
Baronowie (4)
22:45serial obyczajowy
Baronowie (5)
23:40serial obyczajowy
Baronowie (6)
0:35serial obyczajowy
Baronowie (7)
1:30serial obyczajowy
CBS Europa
Bracia
od 21:00dramat obyczajowy
Pokój Marvina
23:05dramat psychologiczny
Moneyball
1:00dramat biograficzny
Epic Drama
Sisi 2 (6)
od 21:30serial kostiumowy
Domina: Zaraza (5)
22:40serial historyczny
Biała księżniczka: Zdrajcy (5)
23:50serial historyczny
Detektyw Murdoch 13: W kobiecym gronie (14)
1:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
1:45serial kryminalny
HBO
Aquaman i Zaginione Królestwo
od 20:10film SF
Reżim: The Heroes' Banquet (3)
22:15serial obyczajowy
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
23:15komediodramat
Szpieg, którego nie było
1:05thriller
HBO 2
Bez litości 2
od 21:25thriller
Pohamuj entuzjazm 12: The Gettysburg Address (6)
23:25serial komediowy
Gra w klucze
0:00komedia
Zillion
1:50dramat kryminalny
HBO 3
Premiera: Mokra robota: Tatang (1/6)
od 21:45serial sensacyjny
Premiera: Naznaczony: Czerwone drzwi
22:50horror
I że ci nie odpuszczę
0:35komedia romantyczna
Kino Polska
Last Minute
od 21:55komedia
W lesie dziś nie zaśnie nikt
23:40horror
Body/Ciało
1:50dramat obyczajowy
Polsat Film
Sensacyjna środa: Detonator
od 21:00film sensacyjny
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
23:00film sensacyjny
Gliniarze: Zakochany (546)
1:30serial paradokumentalny
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 21:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
LaLiga World
23:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
Ekstrapaka: 25. kolejka
1:55magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Basket Office
od 20:50magazyn koszykarski
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Lech Poznań - Warta Poznań
Liga+ Extra
1:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
22:00program krótki solistek
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
22:003. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:003. etap
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
1:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:303. dzień
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Projekt Warszawa - PGE GiEK Skra Bełchatów
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 20:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
23:00program krótki solistek
Polsat Sport News
Atleci
22:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
22:30zapowiedź meczów barażowych
Piłka nożna: Liga holenderska
23:00mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
1:00walka: Michał Kita - Artur Głuchowski 25.01.2019
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa świata - Glasgow 2024
22:45podsumowanie
Boks: Gala we Fresnie
1:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!