Program TV na wczoraj, poniedziałek 18.03.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Teatr Telewizji: Na szkle malowane
od 21:10sztuka Ernesta Brylla
Balans bieli
23:00program religijny
Bat 21
23:45dramat wojenny
Markiza Angelika
1:40film kostiumowy
TVP 2
Na sygnale: Pozwólcie kochać (543)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (33)
23:10serial obyczajowy
Błąd systemu
0:00dramat obyczajowy
Polsat
Megahit: Czarna Pantera
od 20:05film sensacyjny
Kontrabanda
22:55dramat sensacyjny
8 części prawdy
1:30thriller
TVN
Odwilż (3/6)
od 21:35serial kryminalny
Drapacz chmur
22:45film sensacyjny
Co za tydzień
0:50magazyn kulturalny
Dowody zbrodni (15/23)
1:35serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Smile (3)
od 21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
22:50program rozrywkowy
Portfolio
23:50horror
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
1:50program rozrywkowy
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (300)
22:00reality show
American Pie: Naga mila
23:05komedia
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (655)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (656)
23:00serial kryminalny
Więzienie (154)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (155)
0:35serial dokumentalny
Święty (87)
1:00serial komediowy
Święty (88)
1:30serial komediowy
TVN 7
Kler
od 21:00dramat obyczajowy
Czas na show. Drag me out (2/6)
23:45program rozrywkowy
Wydział pościgowy
0:50film sensacyjny
TVP Kultura
Kino mocnych wrażeń: Szpieg, który mnie kochał
od 20:00film sensacyjny
Panorama kina polskiego: Człowiek z magicznym pudełkiem
22:15dramat SF
Autor widmo
1:20thriller
TVP Polonia
Świadek historii
od 21:45film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (826)
0:00teleturniej
Kamperem po południu
1:00magazyn
Przepis dnia (16)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
WP
Joe Biden: historia prezydenta Ameryki
od 21:10film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/Szymon Łątkowski (4)
22:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 11: Chyba, część 1 (5)
23:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (2/16)
0:15program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (3)
0:55program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Fura, skóra i komóra (8)
1:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (7)
22:05serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (8)
23:05serial sensacyjno-komediowy
Synchronizacja
0:05film krótkometrażowy
Jeszcze na chwilę
0:40film krótkometrażowy
AXN
Premiera: FBI: Most Wanted 2 (4/15)
22:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (2)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (3)
23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (1)
0:50serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (2)
1:45serial kryminalny
CANAL+ Family
Miłość w czasach zagłady
od 21:50film dokumentalny
Miasta rytm: Opole
23:30serial dokumentalny
We Have One Heart
0:35film krótkometrażowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
0:45film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Wieczór z Penelope Cruz: 24 godziny
od 21:40dramat obyczajowy
Black Lotus
23:25film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Leopard Skin (5)
22:00serial kryminalny
Leopard Skin (6)
22:35serial kryminalny
Emigracja XD (1)
23:05serial komediowy
Emigracja XD (2)
23:30serial komediowy
Emigracja XD (3)
0:00serial komediowy
Emigracja XD (4)
0:25serial komediowy
CBS Europa
Cóż za piękny dzień
od 21:00dramat biograficzny
Surfer
23:10komedia
Dirty dancing
0:50film muzyczny
Epic Drama
Premiera: Domina: Zaraza (5)
od 21:30serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Pasażer (3)
22:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Whiskey i krew (10)
0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Ślepo wpatrzeni w przyszłość (11)
1:20serial kryminalny
HBO
Magic Mike: Ostatni taniec
od 21:40komediodramat
Świt żywych trupów
23:35horror
Zawrót głowy
1:15komedia
HBO 2
Song to song
0:30dramat obyczajowy
HBO 3
Premiera: Pohamuj entuzjazm 12: The Gettysburg Address (6)
22:00serial komediowy
Sisu
22:35dramat wojenny
Premiera: Maszyna
0:05komedia sensacyjna
Reżim: The Heroes' Banquet (3)
1:55serial obyczajowy
Kino Polska
Czerwony pająk
22:00thriller
Zbliżenia
23:50dramat psychologiczny
Anna i wampir
1:30film kryminalny
Polsat Film
Intrygujący poniedziałek: Pasja
od 21:00dramat historyczny
Detonator
23:40film sensacyjny
Gliniarze: Wszyscy są winni (107)
1:40serial paradokumentalny
Stopklatka
Pogromcy poniedziałków: Święci z Bostonu
od 20:00dramat sensacyjny
Prowokacja
22:25film sensacyjny
Wymyk
0:05dramat obyczajowy
Hubal
1:55film wojenny
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League
22:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
23:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 25. kolejka
0:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 21:00mecz: Dallas Mavericks - Denver Nuggets
Basket+
23:00newsy sportowe
Wysoki Pressing
23:20magazyn sportowy
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
od 21:39skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
22:11skoki narciarskie
The Minute
22:37magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
22:421. etap
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
23:381. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
1:07skoki narciarskie
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
1:30kolarstwo
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
22:031. dzień
Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Ocala
23:06jeździectwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:041. etap
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
1:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:301. dzień
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: TAURON Puchar Polski
od 20:30mecz finałowy
Sporty walki: UFC Fight Night
23:00walka: Tai Tuivasa - Marcin Tybura
Polsat Sport Extra
Magazyn FORTUNA 1. ligi
od 21:30magazyn piłkarski
Atleci
22:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
23:00mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
1:00walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 21:00mecz: AC Sparta Praga - FC Hradec Kralove
Piłka nożna: Liga czeska
23:00mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
Sporty walki: Babilon MMA 17 w Radomiu
1:00walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen 30.10.2020
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Boks: Dzierżoniów Boxing Night
22:45podsumowanie
Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa świata - Tabor 2024
1:10wyścig kobiet
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!