Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
20:25sztuka Pawła Woldana
22:55film sensacyjny
od 19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
zdjęcie
21:30serial obyczajowy
23:35film fantasy
zdjęcie
20:00film sensacyjny
22:05serial obyczajowy
23:05serial obyczajowy
21:00serial dokumentalny
21:30serial dokumentalny
22:00program popularnonaukowy
23:00program popularnonaukowy
20:00program popularnonaukowy
23:00dramat kryminalny
20:00film sensacyjny
21:50film sensacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
20:45serial komediowy
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:10film dokumentalny
21:30magazyn kulturalny
21:50cykl felietonów
22:10film obyczajowy
23:35film krótkometrażowy
20:00dramat obyczajowy
21:50serial historyczny
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny

Filmowe

20:10dramat biograficzny
21:55dramat obyczajowy
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
20:00serial dokumentalny
21:00dramat SF
22:40film obyczajowy
20:00serial kryminalny
20:50serial kryminalny
21:45serial historyczny
22:35serial historyczny
23:30serial kryminalny
od 19:15komedia sensacyjna
21:00komedia
od 18:20dramat obyczajowy
21:45serial komediowy
zdjęcie
22:15serial sensacyjny
23:15film SF
od 19:30komediodramat
zdjęcie
21:00horror
22:45serial obyczajowy
23:40serial obyczajowy
od 19:25dramat SF
21:00serial obyczajowy
22:00serial komediowy
22:35serial komediowy
23:10dramat obyczajowy
20:00komedia sensacyjna
23:45film sensacyjny
od 19:05melodramat
23:25komedia
od 19:00western komediowy
21:00serial kryminalny
23:05thriller

Sportowe

20:00magazyn piłkarski
21:00magazyn piłki ręcznej
21:30magazyn piłkarski
22:30magazyn piłkarski
23:00magazyn sportowy
23:15mecz: Leicester City FC - West Bromwich Albion FC
21:05magazyn informacyjny
23:55magazyn informacyjny
od 19:00magazyn ligi polskiej
20:15magazyn sportowy
21:00magazyn piłkarski
22:00magazyn piłki ręcznej
22:30magazyn sportowy
23:00magazyn piłkarski
od 18:00mecz: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
20:30magazyn piłkarski
22:00sporty walki
22:05walka: Igor Danis - Paweł Biszczak
20:00magazyn piłkarski
20:40mecz: AFC Ajax - Sparta Rotterdam
22:50piłka nożna
20:00program informacyjny
20:07mecz: Anwil Włocławek - Rosa Radom
21:00mecz: Czornomorec Odessa - Dynamo Kijów
23:00mecz: VVV-Venlo - PSV Eindhoven
20:15magazyn piłkarski
20:40magazyn piłkarski
21:20mecz 1. rundy gry pojedynczej
22:30program informacyjny
23:05mecz 1. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!