Program TV na wczoraj, niedziela 28.04.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Jak rozpętałem II wojnę światową: Wśród swoich (3)
od 2:10komedia
Jaka to melodia?
3:40teleturniej muzyczny
Tacy byliśmy: Andrzej Zaucha
4:40cykl reportaży
Sprawa dla reportera
5:30magazyn interwencyjny
Słownik polsko@polski (609)
6:20talk-show prof. Jana Miodka
TVP 2
Wymarzony
od 2:55komedia romantyczna
Barwy szczęścia (2989)
4:55serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2990)
5:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2991)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1800)
6:30serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Bartosz Zmarzlik. Ścigając marzenia (1/3)
3:00film dokumentalny
Szpital (172)
3:30serial paradokumentalny
Uwaga!
4:20magazyn reporterów
Nauka jazdy 3 (8/13)
4:35program rozrywkowy
Recepta na stary dom 2 (13/14)
5:00program rozrywkowy
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Wyluzuj, Scooby-Doo! (25/26)
5:55serial animowany
Wyluzuj, Scooby-Doo! (26)
6:20serial animowany
Kuchenne rewolucje: Brańsk, restauracja Quatro (11/13)
6:45program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Sztuka wyboru
od 2:40dramat obyczajowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
4:45program rozrywkowy
Na osi (486)
5:00magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się (4)
5:40program rozrywkowy
Świat z powietrza (2)
5:45serial przyrodniczy
Bajki dla najmłodszych (6)
6:00serial animowany
Bajki dla najmłodszych (7)
6:20serial animowany
Bajki dla najmłodszych (8)
6:40serial animowany
Mróweczki z bajeczki (24)
6:55serial animowany
TV 4
STOP Drogówka
od 2:25magazyn policyjny
Disco Polo Live (2314)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Galileo (1009)
6:00program popularnonaukowy
TV 6
Benny Hill (37)
3:00program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Współlokator za wszelką cenę (28)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Oko wspólnoty (34)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Test na miłość (36)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Zoo po godzinach (63)
6:00serial dokumentalny
TV Puls
Dyżur 3 (35)
od 2:45serial dokumentalny
Taki jest świat 9 (17)
3:20program informacyjny
Szalone fabryki polskiej muzyki!: Megitza (2)
4:00program rozrywkowy
Dyżur 3 (36)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (37)
5:30serial dokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Stare grzechy (39)
6:00serial paradokumentalny
TVN 7
Mój sąsiad morderca 7 (2/20)
3:00serial dokumentalny
Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6/8)
3:55talk-show
Druga strona medalu 3: Anja Rubik (6/8)
4:20talk-show
Szkoła (641)
5:05serial paradokumentalny
Wiza na miłość: na odwrót (12/22)
6:00reality show
TVP Kultura
Nic śmiesznego
3:05komediodramat
Teledyski
4:55magazyn muzyczny
Podróże z historią: Słodki smak historii (46)
5:10serial dokumentalny
TVP Polonia
O mnie się nie martw 2 (7/13)
3:00serial komediowy
IRA na dobry wieczór
3:55widowisko muzyczne
Czterdziestolatek: Kozioł ofiarny, czyli rotacja (13/21)
4:50serial obyczajowy
Tylko jeden skecz: "W chińskiej restauracji" - Kabaret Ani Mru-Mru (3)
5:50program rozrywkowy
Zrujnowani, odbudowani
6:00magazyn religijny
Będziemy mieszkać razem (1)
6:35serial obyczajowy
WP
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (20)
3:00serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer 10 (8)
4:00serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/Czesuaf (1)
6:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Król (5)
od 2:15serial sensacyjny
Jeszcze na chwilę
3:30film krótkometrażowy
Zanim zasnę
4:00film krótkometrażowy
Licho nie śpi
4:30film krótkometrażowy
Wizyta
4:50film krótkometrażowy
Planeta Singli. Osiem historii: Dystans (5)
5:05serial komediowy
Polska z góry 3: Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego (1)
6:30serial dokumentalny
AXN
FBI 3 (11/15)
od 2:40serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (9/15)
3:30serial kryminalny
Rekrut 5 (6)
4:25serial kryminalny
Seal Team 5 (10)
6:00serial sensacyjny
CANAL+ 1
W środku burzy
od 2:30thriller
Welcome Homo
4:05komedia
Uwięziona
5:35film krótkometrażowy
Miasta rytm: Katowice
5:50serial dokumentalny
CANAL+ Family
Czy na pewno umiesz gotować? 7 (2)
od 2:40reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 7 (3)
3:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 7 (4)
3:40reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 7 (5)
4:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 7 (6)
4:40reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 7 (7)
5:15reality show
Tomek i przyjaciele 20 (18)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (19)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Detektywi Boba (23)
6:20serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wystrzałowy film Asa (24)
6:30serial animowany
Marta mówi! (12)
6:50serial animowany
CANAL+ Film
Wojna królów
od 1:15dramat historyczny
Słoń
3:20dramat obyczajowy
Skowyt
5:10film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Guliwer
6:30film animowany
CANAL+ Premium
Welcome Homo
3:05komedia
Uwięziona
4:35film krótkometrażowy
Miasta rytm: Katowice
4:50serial dokumentalny
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
CBS Europa
Ucieczka z Alcatraz
od 1:10film sensacyjny
Barbarella
3:20film SF
Rankingi Hollywood (6-ost.)
5:15program rozrywkowy
Moneyball
6:00dramat biograficzny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 16: Murdoch na dwóch kółkach (5)
3:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Czyste ręce (6)
3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Murdoch i grom dźwiękowy (7)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Miesiąc miodowy w Hampshire (9)
5:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i tramp (1)
6:05serial kryminalny
Poirot 11: Trzecia lokatorka (3)
6:50serial kryminalny
HBO 2
Wonder Woman
od 1:45film fantasy
Bez litości 3: Ostatni rozdział
4:10thriller
Cała prawda o Szekspirze
6:00dramat biograficzny
HBO 3
Lepiej być nie może
od 1:30komedia
Tajemnica Brokeback Mountain
3:45dramat obyczajowy
Świąteczne Harmony
6:00komedia romantyczna
Kino Polska
Kroll
3:05film sensacyjny
Najpiękniejsze fajerwerki ever
5:20film krótkometrażowy
Ludzie z pociągu
6:00dramat wojenny
Kino TV
Zadanie specjalne
od 1:40dramat sensacyjny
Witajcie w dżungli
3:35horror
Klasyka krótkich animacji: The Friendly Ghost
6:25filmy animowane
Pan Wołodyjowski (2)
6:50film historyczny
Polsat Film
Ślad: Kozioł ofiarny (36)
od 2:30serial kryminalny
Ślad: Duch z przeszłości (106)
3:30serial kryminalny
Ślad: Uzbrojona piękność (107)
4:30serial kryminalny
Na ratunek 112: Striptizer traci przytomność podczas występu / Wybuch bomby w sklepie (106)
5:30serial paradokumentalny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (158)
6:00program rozrywkowy
Stopklatka
Czerwony pająk
3:05thriller
Premiera: Wracając do Marka
5:00film dokumentalny
Przygody Merlina: Lamia (47)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 10: Ostatni mecz, część 2 (140)
6:55serial kryminalny
Warner TV
Morderstwo najgorszego sortu
od 2:45komediodramat
Diukowie Hazzardu 7: Chłodni Luke i Bo (7)
4:15serial komediowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (12)
5:00serial sensacyjny
Laboratorium Dextera: Kosmiczna sprawa (10)
5:45serial animowany
Buntownik bez powodu
6:00dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 1:55mecz: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Boks: BKFC Knucklemania 4
4:00waga półciężka: Mike Perry - Thiago Alves
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
3:008. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
5:007. etap
Kolarstwo: Tour de Romandie
6:004. etap
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
3:007. etap
Kolarstwo: Tour de Romandie
4:004. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:008. dzień
Polsat Sport
Sporty walki: UFC Fight Night
od 1:00walka: Matheus Nicolau - Alex Perez
Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku
4:00waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022
7. strefa
6:00magazyn siatkarski
Polsat Sport Extra
Golf: ISPS HANDA Championship
6:004. dzień
Polsat Sport News
KOTV Classics
6:00magazyn bokserski
TVP Sport
Boks: Gala w Kempton Park
od 2:05podsumowanie
Boks: Gala w Broadbeach
4:25waga superkogucia: Sam Goodman - Ra'eese Aleem
Sportowy wieczór
6:00program informacyjny
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
6:403. dzień
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!