Program TV na sobotę 18.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Szatan z siódmej klasy: Na sposoby są sposoby (2)
6:05serial przygodowy
Ranczo 7: Tchnienie antyklerykalizmu (82)
9:35serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Najkrwawsza batalia (4)
6:00serial popularnonaukowy
TV Puls
Rodzinny interes: Kłamstwa (4)
7:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Oldtimer (5)
8:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Brzydkie kaczątko (6)
9:00serial obyczajowy
TVN 7
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (14/40)
6:55serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (15/40)
7:15serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (16/40)
7:30serial animowany
Ukryta prawda (1120)
9:35serial paradokumentalny
TVP Kultura
Serialowa nostalgia: Kariera Nikodema Dyzmy (4/7)
9:40serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 2 (4)
7:00serial kryminalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 4: Pojezierze Lubuskie (8)
6:30serial dokumentalny
AXN
Ultraviolet 2 (5)
6:05serial kryminalny
Seal Team 5 (1)
7:00serial sensacyjny
Seal Team 5 (2)
8:00serial sensacyjny
Seal Team 5 (3)
8:55serial sensacyjny
Seal Team 5 (4)
9:50serial sensacyjny
CANAL+ Family
Tomek i przyjaciele (9)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele (10)
6:10serial animowany
Polly Pocket 5 (4)
6:25serial animowany
Polly Pocket 5 (5)
6:35serial animowany
Marta mówi! (17)
6:50serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (24)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (26)
7:40serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (5)
8:00serial animowany
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Duchy nocy (18)
6:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Zaskakująca więź (19)
7:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Krwawa rapsodia (20)
8:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Morderstwo w akademiku (21)
8:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Dym szczypie w oczy (23)
9:55serial kryminalny
Kino TV
Bonanza: Drapieżniki
6:05serial obyczajowy
Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3/21)
9:10serial wojenny
Polsat Film
Był sobie człowiek: Podboje islamu (8)
7:55serial animowany
Był sobie człowiek: Karolingowie (9)
8:30serial animowany
Był sobie człowiek: Epoka wikingów (10)
9:05serial animowany
Stopklatka
Przygody Merlina 4: Miecz w kamieniu - część 2 (52)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 11 (150)
7:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Zaginiona (151)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Klątwa Caravaggia (152)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy 3 (4)
6:00serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (6)
6:27serial animowany