Program TV na środę 15.05.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 2
M jak miłość (1574)
5:35serial obyczajowy
TVN
Dowody zbrodni 7 (9/22)
od 1:25serial kryminalny
Szpital (188)
2:20serial paradokumentalny
To tylko kilka dni 2 (2/6)
3:05serial dokumentalny
Jak to jest zrobione? (2/26)
5:00serial dokumentalny
Ukryta prawda (938)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (28)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (29)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
SuperLudzie (35)
2:55serial dokumentalny
SuperLudzie: Adrianna Zawadzińska i Krzysztof Stern (4)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie: Bartosz Ostałowski, Wojciech Makowski (5)
4:25serial dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Przebieraniec (29)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Zbyt grzeczny chłopiec (30)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Arystokracja (53)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (250)
2:00serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (400)
3:00serial obyczajowy
Dzielnica strachu 6 (247)
5:00serial kryminalny
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
AXN
Agenci NCIS 17 (7)
od 1:50serial kryminalny
Rekrut 5 (9)
2:50serial kryminalny
Rekrut: FBI (9/22)
3:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (7)
4:40serial kryminalny
CANAL+ Family
Widelcem po mapie 4 (7)
od 1:50serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (8)
2:15serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (9)
2:50serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (10)
3:15serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (11)
3:50serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (12)
4:15serial dokumentalny
Dom w miesiąc (1)
4:45serial dokumentalny
Dom w miesiąc (2)
5:10serial dokumentalny
Dom w miesiąc (3)
5:35serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Poza nocą (6)
2:05serial historyczny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Komu bije dzwon (6)
2:05serial obyczajowy
Inspektor George Gently 7: Gently i kobiety (1)
3:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Najlepsza szóstka (12)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch i niewykrywalny człowiek (13)
5:15serial kryminalny
HBO 3
Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2: Chapter 10: The unluckiest man in the world (4)
2:20serial dokumentalny
Na wodach północy: Behold the Man (1)
3:05serial przygodowy
Polsat Film
Gliniarze: Zostań w domu (708)
od 1:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Granica (709)
2:10serial paradokumentalny
Gliniarze: Bolesna sprawiedliwość (562)
3:10serial paradokumentalny
Gliniarze: Przypadek (563)
4:05serial paradokumentalny
Stopklatka
Nielegalni (7)
5:00serial sensacyjny
Warner TV
Kochane kłopoty (1)
2:05serial obyczajowy
Kochane kłopoty (2)
3:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (3)
3:55serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (7)
4:50serial animowany
Laboratorium Dextera (7)
5:00serial animowany
Poniedziałki na chirurgii: Nierozłączne (6)
5:05serial obyczajowy