Ranczo 7: Koniec świata w Wilkowyjach (88)

Ranczo 7: Koniec świata w Wilkowyjach (88)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Senator i Czerepach próbują ustalić przyczyny działań prokuratury wobec Lucy. Załamany Kusy sięga po alkohol. Proboszcz postanawia interweniować i słyszy groźby także pod swoim adresem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 września
jutro
22:50 TVP Seriale
czwartek, 25 września
pojutrze
22:05 TVP Seriale
piątek, 26 września
za 3 dni
17:55 TVP Seriale
niedziela, 28 września
za 5 dni
13:55 TVP Seriale
poniedziałek, 29 września
za 6 dni
16:55 TVP Seriale
sobota, 4 października
za 11 dni
13:50 TVP Seriale

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w swoim związku, Kozioł z pomocą Czerepacha robi karierę polityczną, a Solejuk wpada na kolejne pomysły, jak poprawić swoją sytuację materialną.

W tym odcinku

Żona Kozioła jest zaskoczona aresztowaniem Lucy. Spodziewa się, że wkrótce po nią także przyjdzie policja. Senator i Czerepach próbują ustalić przyczyny działań prokuratury. W końcu odkrywają prawdę. Kusy chce spotkać się z Wilską, ale jego prośby są odrzucane. Załamany sięga po alkohol. Proboszcz postanawia interweniować i wraz z wikarym jedzie po mężczyznę. We trójkę ruszają do prokuratury. Podczas spotkania w urzędzie dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań, podczas której duchowny słyszy groźby i insynuacje pod swoim adresem. Duda z pomocą Jagny realizuje plan wzbudzenia zazdrości w Klaudii. Kobieta demonstracyjne ignoruje obnoszącą się z uczuciami parę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także