x
Piłka nożna: Liga holenderska

mecz: AFC Ajax Amsterdam - Go Ahead Eagles
W skrócie:Drużyna z Amsterdamu zaliczyła udany powrót do ligowej rywalizacji po przerwie reprezentacyjnej. W poprzedniej kolejce pokonała na wyjeździe PEC Zwolle. Mimo to jej strata do podium wciąż jest duża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drużyna z Amsterdamu zaliczyła udany powrót do ligowej rywalizacji po przerwie reprezentacyjnej. W poprzedniej kolejce Eredivisie pokonała na wyjeździe PEC Zwolle 3:1. Mimo to jej strata do podium wciąż jest duża - obecnie wynosi dwanaście punktów. To niejedyny problem Ajaksu. Klubem wstrząsnęła ostatnio kolejna afera, w wyniku której został zawieszony dyrektor generalny Alex Kroes. Piłkarze jednak muszą skupić się na swojej pracy i wygrywać kolejne mecze, w tym ten z nieźle dysponowanym w bieżącym sezonie Go Ahaead Eagles. Brak awansu do europejskich pucharów byłby bowiem dla amsterdamczyków prawdziwą katastrofą.