x
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa

mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
W skrócie:Najciekawsze spotkanie 24. kolejki. Zmierzą się w nim dwie drużyny z mistrzowskimi aspiracjami. Na razie wyżej w tabeli plasuje się Lechia, która po przerwie zimowej pokonała Jagiellonię Białystok.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najciekawsze spotkanie 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zmierzą się w nim dwie drużyny z mistrzowskimi aspiracjami. Na razie wyżej w tabeli plasuje się Lechia, która po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej pokonała już inny zespół liczący się w walce o tytuł, Jagiellonię Białystok. Jednak nie wykorzystała możliwości odskoczenia rywalom, gdyż w następnej kolejce w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry straciła punkty z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, remisując 1:1. Natomiast Kolejorz nie pamięta już o słabym początku sezonu. Rozgrywki ligowe w nowym roku rozpoczął z impetem, pokonując po 3:0 Termalikę i Piasta Gliwice. W poprzednim spotkaniu tych zespołów dominował Lech, lecz 2:1 wygrała Lechia. O jej zwycięstwie zadecydowała samobójcza bramka Macieja Wilusza z 87 minucie.