Ojciec Mateusz 9: Laweciarze (119)

Ojciec Mateusz 9: Laweciarze (119)

serial kryminalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Michał Piela, Piotr Polk, Tamara Arciuch
Reżyseria:Andrzej Kostenko, Wojciech Nowak
W skrócie:W Sandomierzu trwa walka firm pomocy drogowych. Policjanci proszą o pomoc Natalię, która udaje, że jej samochód popsuł się na drodze. Wkrótce przyjeżdża firma bez licencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 lipca
dziś
23:20 TVP Seriale
piątek, 25 lipca
jutro
14:30 TVP Seriale
niedziela, 27 lipca
za 3 dni
18:55 TVP Seriale
poniedziałek, 28 lipca
za 4 dni
13:30 TVP Seriale

Opis

Perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski), który wykorzystuje swój niezwykły talent detektywistyczny, aby pomagać zaprzyjaźnionym policjantom, komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym, w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Natalia ma stłuczkę na drodze. Na miejscu zjawia się kilka pomocy drogowych. Między właścicielami holowników dochodzi do kłótni. Natalia składa wyjaśnienia przybyłym na miejsce policjantom. W tym czasie jej samochód znika. Okazuje się, że został nielegalnie zabrany przez firmę Gronowskiego. Kobieta musi zapłacić dużą sumę za wykupienie auta. Zdenerwowana zgłasza sprawę na policję. Tymczasem w warsztacie Gronowskiego dochodzi do podpalenia. Jest to kolejne wydarzenie potwierdzające trwająca w mieście wojnę konkurujących właścicieli pomocy drogowych. Nocul i jego współpracownicy postanawiają zorganizować prowokację. Proszą o pomoc Natalię, która ma udawać, że jej samochód popsuł się na drodze. Wkrótce na miejsce przyjeżdża pomoc drogowa Balcera. Okazuje się, że mężczyzna nie ma licencji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także