Nastoletnia Maria Stuart 3 (5)

(Reign: In a Clearing)

serial obyczajowy USA 2015   od 12 lat
Występują:Adelaide Kane, Toby Regbo, Megan Follows, Anna Popplewell
Reżyseria:Deborah Chow
W skrócie:Maria wyobraża sobie, jak wyglądałaby jej przyszłość u boku Franciszka we Francji. Młoda władczyni zastanawia się nad odstąpieniem od roszczeń do tronu Anglii. Nostradamus zna przyszłe losy Franciszka

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 30 listopada
za 10 dni
18:05 AXN Spin
piątek, 1 grudnia
za 11 dni
9:20 AXN Spin
piątek, 1 grudnia
za 11 dni
14:15 AXN Spin

Opis

Kontynuacja losów młodej władczyni Szkocji, która w wieku piętnastu lat zasiadła na królewskim tronie. Maria I Stuart (Adelaide Kane) musi zadbać o interesy swojego kraju na międzynarodowej arenie politycznej i jednocześnie dochować przysięgi narzeczeńskiej. W trzecim sezonie serialu pojawi się jeszcze więcej intryg, tajemnic i dworskich skandali. Produkcja ta należy do gatunku historical fiction. W główną bohaterkę wcieliła się Adelaide Kane, znana z serialu "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak". Na ekranie pojawią się także m.in. Toby Regbo (książę Franciszek II Walezjusz), Megan Follows (królowa Katarzyna Medycejska) oraz Torrance Coombs (Sebastian "Bash" Valuar).

W tym odcinku

Maria wyobraża sobie jakby wyglądała jej przyszłość u boku Franciszka we Francji. Młoda władczyni zastanawia się także nad odstąpieniem od roszczeń do tronu Anglii. Nostradamus ma wieści dotyczące losów Franciszka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także