Młodzi muszkieterowie

Młodzi muszkieterowie

(Young Musketeers)

FILM KOSTIUMOWY USA 2005   od 16 lat
Występują:Tobias Mehler, Karen Cliche, Zak Santiago, Mark Hildreth
Reżyseria:Ron Oliver, Richard Martin
W skrócie:Jacqueline Rochey jest świadkiem śmierci ojca zabitego przez żołnierzy kardynała Mazarina. W męskim przebraniu dołącza do muszkieterów.
Pilot telewizyjnego serialu inspirowanego powieściowym cyklem Aleksandra Dumasa: kapitan muszkieterów D'Artagnan odkrywa, że jeden z jego podwładnych jest dziewczyną.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 20 października
pojutrze
15:10 Filmbox Action
wtorek, 24 października
za 6 dni
16:20 Filmbox Action
środa, 25 października
za 7 dni
8:50 Filmbox Action
czwartek, 26 października
za 8 dni
14:35 Filmbox Action
sobota, 28 października
za 10 dni
18:00 Filmbox Action
niedziela, 29 października
za 11 dni
9:45 Filmbox Action
poniedziałek, 30 października
za 12 dni
16:20 Filmbox Action

Opis

Francja, XVII wiek, krajem włada nastoletni Ludwik XIV. Faktycznie rządy sprawuje przebiegły i żądny władzy kardynał Mazarin (Michael Ironside). Jego gwardia najeżdża przypadkowe domostwo i zabija właściciela. Jego syn Gerard (Stephen Spender) zostaje pojmany, a córka Jacqueline (Karen Cliche) ucieka. W męskim przebraniu postanawia zaciągnąć się do królewskich muszkieterów, by uwolnić brata. Wśród nich poznaje D'Artagnana II (Tobias Mehler), syna słynnego Gaskończyka, i jego przyjaciół - wynalazcę Siroca (Mark Hildreth) i poetę Ramona (Zak Santiago). Sprzątając lochy, młodzieńcy znajdują Gerarda, który ostrzega ich przed Mazarinem. Jego zdaniem kieruje on tajnym stowarzyszeniem, które ma zapewnić mu władzę nad światem. Gdy tę opowieść słyszy Jacqueline, postanawia ratować brata. Film zainspirowany powieścią Aleksandra Dumasa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)