Kudłaci kucharze USA (1/12)

(The Hairy Bikers: Finger Lickin Frogs)

magazyn kulinarny USA 2011   od 12 lat
W skrócie:Bill Allen i Paul Patranella podróżują na motocyklach po USA. Przybliżają tradycje kulinarne kolejnych, odwiedzanych przez siebie rejonów kraju. Pierwszym etapem ich podróży jest Arkansas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 2 grudnia
za 11 dni
6:00 BBC Lifestyle

Opis

Amerykańska wersja brytyjskiego programu, w którym dwóch znawców sztuki kulinarnej podróżuje na motocyklach po kraju i próbuje lokalnych specjałów. Rolę przewodników po kulinarnych tradycjach Stanów Zjednoczonych pełnią mechanik Bill Allen i doświadczony szef kuchni Paul Patranella. Wielbiciele motocykli i dobrego jedzenia przemierzają różne amerykańskie stany. Po drodze przygotowują oryginalne dania. W pierwszym odcinku odwiedzają stan Arkansas, gdzie udowadniają widzom, że potrawy z miejscowych żab są bardzo smaczne.

Bill Allen i Paul Patranella podróżują na motocyklach po terytorium Stanów Zjednoczonych. Przybliżają widzom tradycje kulinarne kolejnych, odwiedzanych przez siebie rejonów USA. Pierwszym etapem ich podróży jest jeden z centralnych stanów, Arkansas. Bill i Paul przyjeżdżają w okolice jednej z tutejszych rzek. Przyrządzają potrawę z żyjących tu żab. Widzowie dowiedzą się także, co sprawia, że słynny sos barbecue jest wyjątkowo smaczny, a także poznają grupę ekscentrycznych miłośników gotowania.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także