Flash 3 (18)

Flash 3 (18)

(The Flash: Abra Kadabra)

serial akcji USA 2016   od 12 lat
Występują:Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes
W skrócie:Barry walczy z poszukiwanym na Ziemi-19 złoczyńcą, Abra Kadabrą. Przestępca chce zawiązać sojusz z przeciwnikiem - w zamian za wolność obiecuje wyjawić prawdziwe imię Savitara. Barry ma dylemat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 21 listopada
za 3 dni
15:05 AXN Spin
środa, 22 listopada
za 4 dni
11:10 AXN
czwartek, 23 listopada
za 5 dni
6:10 AXN

Opis

Pewnej nocy życie Barry'ego Allena (Grant Gustin) kompletnie się zmienia. Wskutek nieudanego eksperymentu zwykły śmiertelnik odkrywa, że może się przemieszczać z błyskawiczną prędkością. Ta niezwykła umiejętność pozwala mu chronić mieszkańców Central City przed przestępcami, którzy również dysponują nadnaturalnymi siłami. W trzecim sezonie serialu Barry stawia czoło konsekwencjom, jakie niesie ze sobą podróż w czasie.

W tym odcinku

Barry walczy z poszukiwanym na Ziemi-19 złoczyńcą, Abra Kadabrą. Przestępca chce zawiązać sojusz z przeciwnikiem - w zamian za wolność obiecuje wyjawić prawdziwe imię Savitara. Barry stoi przed trudnym wyborem. W sprawę miesza się Gypsy. W efekcie Abra Kadabra ucieka. Barry jest wściekły na koleżankę. Tymczasem Caitlin stara się przeprosić Juliana. Wkrótce zostaje ranna w wyniku eksplozji. Julian śpieszy jej z pomocą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także