Elementary 5 (15)

Elementary 5 (15)

7.5/10

(Elementary 5: Wrong Side Of The Road)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn, Jon Michael Hill
W skrócie:Do Nowego Jorku wraca protegowana Holmesa, Kitty Winter. Kobieta ostrzega detektywa przed zabójcą eliminującym osoby związane ze sprawą sprzed lat. Sherlock i Kitty mają być kolejnymi ofiarami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do Nowego Jorku przenosi się nieco ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller). Na swojej zawodowej drodze poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy duet rozwiązujący najtrudniejsze kryminalne zagadki. Scenariusz obrazu powstał na kanwie bestsellerowej powieści Arthura Conana Doyle'a. Jednak akcja serialu rozgrywa się we współczesnych realiach nowojorskiego Manhattanu. W piątym sezonie produkcji Sherlock zostanie uprowadzony przez przywódcę lokalnego gangu ulicznego. Jak w każdej poprzedniej serii, tak i w tej, nie zabraknie intryg, skomplikowanych łamigłówek i dobrej gry aktorskiej.

W tym odcinku

Do Nowego Jorku powraca dawna protegowana Holmesa, Kitty Winter. Kobieta ostrzega detektywa przed zabójcą eliminującym wszystkie osoby, które związane są z pewną sprawą sprzed lat. Wszystko wskazuje na to, że to Sherlock i Kitty mają być kolejnymi ofiarami szaleńca. Wkrótce Joan odkrywa tajemnicę dawnej współpracownicy Holmesa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także