Czarna dziura

3.0/10

(The Black Hole)

DRAMAT SF USA 2006   od 12 lat
Występują:Kristy Swanson, Judd Nelson, David Selby, Heather Dawn
Reżyseria:Tibor Takács
W skrócie:Miastem wstrząsa seria eksplozji. To nieudane eksperymenty badaczy zjawiska czarnej dziury. Trzęsienie ziemi obraca miasto w ruinę.
Telewizyjna bzdura: w wyniku nieudanego eksperymentu jądrowego tworzy się czarna dziura, przez którą przedziera się okrutne monstrum siejące postrach na Ziemi. Murowana strata czasu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 23 października
jutro
18:00 Filmbox Action
wtorek, 24 października
pojutrze
10:00 Filmbox Action
niedziela, 29 października
za 7 dni
19:30 Filmbox Action
środa, 1 listopada
za 10 dni
19:30 Filmbox Action
piątek, 3 listopada
za 12 dni
18:00 Filmbox Action
sobota, 4 listopada
za 13 dni
13:20 Filmbox Action

Opis

Saint Louis. Wczesnym rankiem miastem wstrząsa seria silnych eksplozji. Za tajemniczymi wybuchami stoją nieudane eksperymenty lokalnych naukowców, którzy zajmują się badaniem zjawiska czarnej dziury. Jeszcze tego samego dnia potężne trzęsienie ziemi obraca miasto w ruinę, a wytworzona wirująca otchłań wciąga jego mieszkańców. Ocalałych ogarnia panika, a wszędzie zapanowuje chaos. Władze zarządzają przymusową ewakuację. Tymczasem na miejsce tragedii zostaje wysłane wojsko pod dowództwem generała Rykera (David Selby). Żołnierze zamierzają użyć broni nuklearnej w celu zażegnania niebezpieczeństwa. Naukowiec Eric Bryce (Judd Nelson) i jego asystentka Shannon (Kristy Swanson) jako jedyni zdają się racjonalnie podchodzić do problemu. Muszą oni jak najszybciej znaleźć sposób na opanowanie sytuacji i zapobiegnięcie katastrofie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)