Columbo 3: Obraz podprogowy (4)

Columbo

sezon 3 odc. 4: Obraz podprogowy

7.6/10

(Columbo: Double Exposure)

serial kryminalny USA 1973   od 12 lat
Występują:Peter Falk, Robert Culp, Robert Middleton, Chuck McCann
Reżyseria:Richard Quine
W skrócie:Bart Keppel jest specjalistą od reklamy wykorzystującej przekaz podprogowy. Zwolniony z pracy zapewnia sobie niepodważalne alibi i zabija szefa. Por. Columbo szybko wpada na trop.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk), który pracuje w wydziale zabójstw policji w Los Angeles. Zajmuje się głównie morderstwami, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw śledczy jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu, pali cygara i rozmawia ze swoim otyłym bassetem. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Doktor Bart Keppel (Robert Culp) jest specjalistą od reklamy wykorzystującej przekaz podprogowy. Ma wysokie mniemanie o samym sobie. Zostaje zwolniony z pracy przez Vica Norrisa (Robert Middleton). Bart planuje zbrodnię doskonałą - zapewnia sobie niepodważalne alibi i zabija szefa, który go nie docenił podczas projekcji krótkiego filmu reklamowego. Porucznik Columbo szybko wpada na trop, który wiedzie do rozwiązania zagadki zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także