Data |
Godzina |
Stacja |
Tytuł |
Kategoria |
piątek, 24 maja |
19:30 |
TVP Sport |
Boks: KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie
studio |
Boks |
piątek, 24 maja |
19:45 |
TVP Sport |
Boks: KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie
|
Boks |
piątek, 24 maja |
19:50 |
Polsat Sport 2 |
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
mecz półfinałowy gry pojedynczej |
Koszykówka mężczyzn |
piątek, 24 maja |
20:15 |
TVP 1 |
Sport
magazyn sportowy |
|
piątek, 24 maja |
20:55 |
CANAL+ Sport 5 |
Piłka nożna: Liga hiszpańska
|
Piłka nożna |
piątek, 24 maja |
21:00 |
Polsat Sport 1 |
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
studio |
Siatkówka mężczyzn |
piątek, 24 maja |
21:00 |
Polsat Sport 3 |
Koszykówka mężczyzn: Final Four Turkish Airlines Euroligi
1. mecz półfinałowy fazy play-off: Real Madryt - Olympiakos Pireus |
Koszykówka mężczyzn |
piątek, 24 maja |
22:00 |
Eurosport 2 |
Golf: Charles Schwab Challenge
2. runda |
Golf |
piątek, 24 maja |
22:20 |
Polsat Sport 1 |
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
mecz: Iran - Włochy |
Siatkówka mężczyzn |
piątek, 24 maja |
22:45 |
TVP 1 |
Boks: Walka o pas WBC w Rzeszowie
waga bridger: Łukasz Różański - Lawrence Okolie |
Boks |
noc pt./sob., 24 na 25 maja |
0:05 |
TVP Sport |
Boks: KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie
studio |
Boks |
noc pt./sob., 24 na 25 maja |
1:50 |
Polsat Sport 1 |
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
mecz: Serbia - Brazylia |
Siatkówka mężczyzn |
noc pt./sob., 24 na 25 maja |
2:30 |
CANAL+ Sport |
Koszykówka mężczyzn: NBA
mecz fazy play-off |
Koszykówka mężczyzn |
noc pt./sob., 24 na 25 maja |
3:00 |
Polsat Sport 2 |
Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata w Yecheonie
finały turnieju drużynowego |
|
sobota, 25 maja |
7:00 |
Polsat Sport 1 |
Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata w Yecheonie
finały indywidualne |
|
sobota, 25 maja |
8:30 |
Eurosport 1 |
Formuła E: ePrix Chin
1. wyścig |
|
sobota, 25 maja |
10:00 |
TVP Sport |
Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Poznaniu
1. dzień - finały |
Kajakarstwo |
sobota, 25 maja |
10:15 |
Eurosport 1 |
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach
cross country short track kobiet |
Kolarstwo górskie |
sobota, 25 maja |
11:00 |
Eurosport 1 |
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach
cross country short track mężczyzn |
Kolarstwo górskie |
sobota, 25 maja |
11:30 |
Eurosport 1 |
Kolarstwo: Giro d'Italia
20. etap: Alpago - Bassano del Grappa |
Kolarstwo |