Krew z krwi

Krew z krwi

SERIAL SENSACYJNY Polska 2012-   od 16 lat

Opowieść o kobiecie, która zostaje zmuszona do rozpoczęcia niebezpiecznej gry z mafią, aby ratować siebie i swoich bliskich. Carmen (Agata Kulesza) jest córką bossa mafii z Trójmiasta, która trzyma się z daleka od przestępczego świata i dba, aby trójce jej dzieci nic nie groziło. Pewnego dnia jej życie całkowicie się jednak zmienia, gdy na jaw wychodzą przestępstwa męża i okazuje się, że jej rodzina ma długi wobec gangsterów.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVP 2 Środa 29.06
1:05
Krew z krwi (4/8)

Carmen sądzi, że to Anton nasłał na nią szantażystę. Wręcza mu torbę z pieniędzmi. Gangster proponuje wdowie układ. Obiecuje jej rodzinie bezpieczeństwo, jeśli zgodzi się współpracować.

TVP 2 Środa 29.06
2:10
Krew z krwi (5/8)

Carmen dowiaduje się od Stefana, że człowiek, który pomagał przy przemycie w porcie już tam nie pracuje. Namawia do współpracy młodego Łukasza. Policjant Żaryn kontynuuje śledztwo...

TVP 2 Środa 6.07
0:55
Krew z krwi (6/8)

Poszukująca córki Carmen kontaktuje się ze wszystkim znajomymi. Podejrzewa, że Natalia jest w rękach Stefana i próbuje zatrzymać transport heroiny dla Antona. Mafioso jest nieprzejednany.

TVP 2 Środa 6.07
1:55
Krew z krwi (7/8)

Carmen dostarcza towar Antonowi, który próbuje ją zmusić do dalszej współpracy. Uznaje więc, że musi uciec z dziećmi za granicę. Prosi siostrę o pomoc w pozbyciu się policyjnej obstawy.

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)