Fani czterech kółek

Fani czterech kółek

(Wheeler Dealers)

SERIAL DOKUMENTALNY Wielka Brytania 2003-

Program dla miłośników starych, klasycznych aut. W każdym odcinku Mike Brewer i Edd China zmagają się z renowacją zniszczonego auta. Ich celem jest kupić, wyremontować i sprzedać z zyskiem używany samochód. Budżet jest ograniczony. Mike w poszukiwaniu odpowiedniego modelu udaje się nawet na złomowiska. Potem Edd wykorzystuje swoje doświadczenie, by przywrócić staremu gruchotowi dawny blask.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Discovery Channel Poniedziałek 3.11
15:00
Fani czterech kółek: Aston martin DB7

Mike kupuje okazyjnie starego, wysłużonego astona martina DB7. Razem z Eddem spróbują legendzie brytyjskiej motoryzacji przywrócić dawny blask, a następnie sprzedać auto z zyskiem.

Discovery Channel Wtorek 4.11
15:00
Fani czterech kółek: Ford escort MK1

Mike kupuje na internetowej aukcji trzydrzwiowego forda MK1 za 4500 funtów. Następnie oddaje go w ręce Edda, aby przywrócił auto do formy z czasów świetności.

Discovery Channel Środa 5.11
15:00
Fani czterech kółek: Range rover MK3

Mike'owi udaje się kupić zdezelowanego range rovera MK3 za jedyne 5000 funtów. Ma plan, aby go przemalować, oddać w ręce Edda, a potem sprzedać z podwójnym zyskiem.

Discovery Channel Czwartek 6.11
15:00
Fani czterech kółek: Porsche boxster

Mike kupuje zdewastowanego porsche boxstera za jedyne 1000 funtów. Następnie odda go Eddowi, aby zamienił nabytek w atrakcyjną, wartościową maszynę.

Discovery Channel Poniedziałek 10.11
17:00
Fani czterech kółek: Morris minor traveller

Mike kupuje morrisa minora za jedyne 2400 funtów. Wierzy, że uda mu się sprzedać go za 7000. Wcześniej jednak Edd musi rozebrać samochód na części.

Discovery Channel Środa 12.11
15:00
Fani czterech kółek: TVR cerbera

Mike kupuje sportowy samochód TVR cerbera za 8000 funtów. Auto jest stare i zardzewiałe. Edd musi przede wszystkim wymienić w nim podwozie.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków