Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

SERIAL DOKUMENTALNY Polska 2012-   od 12 lat

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Sobota 25.03
17:50
Chłopaki do wzięcia (41)

Pani Aniela towarzyszy synowi podczas randki w zoo. Matka Jarusia jest ciekawa, jak wygląda dziewczyna, która zaproponowała osobliwe miejsce na spotkanie. Bandziorek postanawia zmienić swoje życie.

Polsat Sobota 25.03
18:20
Chłopaki do wzięcia (42)

Panu Stasiowi marzy się, nie tylko piękna synowa, lecz także by Andrzej nabył nowe umiejętności. Pan Zenek, nowy bohater, skrywa jakąś tajemnicę. Chciałby jednak zmienić swoje życie.

Polsat Play Niedziela 26.03
12:00
Chłopaki do wzięcia (69)

Związek Asi i Ryszarda nabiera rumieńców. Mężczyzna długo śnił o takiej dziewczynie jak ona. Pszczelarz Janek miał wiele kobiet, lecz teraz jest sam. Maciek próbuje nakłonić Bandziorka do romansu.

Polsat Play Niedziela 26.03
12:30
Chłopaki do wzięcia (70)

Rysiek i Asia układają sobie wspólne życie. Kilka gorzkich rozstań nie sprawiło, że Radek przestał myśleć o nowym związku. Marek, który został Elvisem, chciałby wieść życie jak król rock'n'rolla.

Polsat Sobota 1.04
17:50
Chłopaki do wzięcia (43)

Po porażce w ogrodzie zoologicznym Jaruś wrócił do szarej rzeczywistości. Pani Aniela nie może zrozumieć, jak tajemnicza nieznajoma mogła tak niewdzięcznie potraktować jej ukochanego syna.

Polsat Sobota 1.04
18:20
Chłopaki do wzięcia (44)

Wieczory pana Zenka są samotne. Gazeta z ogłoszeniami matrymonialnymi to jego ostatnia szansa. Łukasz lubi randki. Jest gotowy złamać swoją żelazną zasadę i nie czekać z seksem do ślubu.

Polsat Play Niedziela 2.04
12:00
Chłopaki do wzięcia (71)

Dawniej Jankowi samotność nie dokuczała aż tak, ponieważ zawsze ktoś kręcił się po jego obejściu. Asia nie potrafi rozstać się z dawnymi miłościami. Ryśkowi też trudno porzucić stare przyzwyczajenia.

Polsat Play Niedziela 2.04
12:30
Chłopaki do wzięcia (72)

Radek postanawia zmienić swoje życie. Bandziorek wciąż żywi nadzieję na stały związek. Elvis sporo czasu poświęca na drobne prace wokół domu. Nadal jednak żyje wspomnieniami o dawnych miłościach.

Polsat Play Niedziela 2.04
21:30
Chłopaki do wzięcia (121)

Polsat Play Poniedziałek 3.04
19:00
Chłopaki do wzięcia (1)

Hubert, Rafał i 'Bandziorek' zapraszają koleżanki na ognisko. Mają nadzieję, że chociaż jeden z nich nie będzie już singlem. Sylwek i Kuba urządzają przyjęcie z okazji swoich 18. urodzin.

Polsat Play Poniedziałek 3.04
19:30
Chłopaki do wzięcia (2)

Adama oburza zachowaniw brata. Lokalny casanova Rafał przeżywa odrzucenie przez Malwinę. Zwierza się Hubertowi i 'Bandziorkowi'. Wszyscy trzej przechwalają się swoimi miłosnymi podbojami.

Polsat Play Wtorek 4.04
19:00
Chłopaki do wzięcia (3)

Bogdan jest grabarzem. Jego ostatnie miłosne doświadczenia są dramatyczne. Z kolei pan Stanisław uważa, że córka znajomej to idealna kandydatka na partnerkę dla jego syna Andrzeja. Niestety.

Polsat Play Wtorek 4.04
19:30
Chłopaki do wzięcia (4)

Pan Stanisław nie ustaje w poszukiwaniu dziewczyny dla swojego syna. Rozgląda się też za kobietą dla siebie. W poszukiwaniach drugiej połówki nie ustają również Bogdan, Karol i Łukasz.

Polsat Play Wtorek 4.04
23:00
Chłopaki do wzięcia (121)

Polsat Play Środa 5.04
19:00
Chłopaki do wzięcia (5)

'Bandziorek' i Rafał mają jeden cel: poderwać dziewczynę. Bracia Adam i Aleks nie potrafią zapomnieć o swoich miłosnych zawodach. Stanisław i Bogdan również mają uczuciowe problemy.

Polsat Play Środa 5.04
19:30
Chłopaki do wzięcia (6)

Bliźniacy z Malborka, Adam i Aleks, ruszają na podryw. Stasio coraz częściej spotyka się z Elżbietą. 'Bandziorek' ma dość trwania na wsi. Marzy o pięknej żonie i lepszym życiu.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków