Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

SERIAL DOKUMENTALNY Polska 2012-   od 12 lat

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Play Środa 29.07
12:00
Chłopaki do wzięcia (41)

Pani Aniela towarzyszy synowi podczas randki w zoo. Matka Jarusia jest ciekawa, jak wygląda dziewczyna, która zaproponowała osobliwe miejsce na spotkanie. Bandziorek postanawia zmienić swoje życie.

Polsat Play Środa 29.07
12:30
Chłopaki do wzięcia (42)

Panu Stasiowi marzy się, nie tylko piękna synowa, lecz także by Andrzej nabył nowe umiejętności. Pan Zenek, nowy bohater, skrywa jakąś tajemnicę. Chciałby jednak zmienić swoje życie.

Polsat Play Czwartek 30.07
12:00
Chłopaki do wzięcia (43)

Po porażce w ogrodzie zoologicznym Jaruś wrócił do szarej rzeczywistości. Pani Aniela nie może zrozumieć, jak tajemnicza nieznajoma mogła tak niewdzięcznie potraktować jej ukochanego syna.

Polsat Play Czwartek 30.07
12:30
Chłopaki do wzięcia (44)

Wieczory pana Zenka są samotne. Gazeta z ogłoszeniami matrymonialnymi to jego ostatnia szansa. Łukasz lubi randki. Jest gotowy złamać swoją żelazną zasadę i nie czekać z seksem do ślubu.

Polsat Play Piątek 31.07
12:00
Chłopaki do wzięcia (45)

Dominik myśli o samotności. Przy kawalerskim piwie Wojtek i Tomek marzą o kobiecie na całe życie. Po serii złych doświadczeń Jerry stawia przyszłej kandydatce na żonę coraz wyższe wymagania.

Polsat Play Piątek 31.07
12:30
Chłopaki do wzięcia (46)

Dominik postanawia zalogować się na portal randkowy. Wkrótce na czacie poznaje dziewczynę. Tomek i Wojtek urządzają imprezę. Pan Zenek powraca myślami do czasów, gdy miał kobietę u boku.

Polsat Play Niedziela 2.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (65)

Polsat Play Niedziela 2.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (66)

Polsat Play Niedziela 2.08
21:30
Chłopaki do wzięcia (77)

Polsat Play Poniedziałek 3.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (47)

Pan Stasio dużo sobie obiecuje po znajomości z nową panią. Tomek i Wojtek rozprawiają przy piwku o ważnych sprawach. Tymczasem Łukasz i Sławek wracają do poszukiwań kobiety na całe życie.

Polsat Play Poniedziałek 3.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (48)

Do samotnego Łukasza wciąż piszą kolejne wirtualne kandydatki. Może któraś wpadnie mu w oko. Tymczasem ranczo pana Stasia tętni życiem, odkąd pojawiła się na nim pani Marysia.

Polsat Play Wtorek 4.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (49)

Michał, nowy bohater programu, mocno wierzy, że pewnego dnia jego sny o miłości staną się rzeczywistością. Pan Stasio i jego nowa narzeczona, pani Marysia, rozkoszują się kwitnącym w nich uczuciem.

Polsat Play Wtorek 4.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (50)

Pani Aniela dba o Jarusia. Ani grubiańskie żarty pana Stasia, ani jego popisy nie zniechęcają do niego Marysi. Bandziorek nie ma wielkich ambicji - marzy, by wieść spokojne życie u boku ukochanej.

Polsat Play Środa 5.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (51)

Michał każdego dnia spędza długie godziny w wirtualnym świecie. Jerry zastanawia się, czy kobiety pragną jedynie białego domku nad jeziorem. Bandziorek uwielbia koty, lecz te nie dadzą mu szczęścia.

Polsat Play Środa 5.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (52)

Ryszard i Mariola uświadamiają sobie, co do siebie czują. Jerry wciąż zastanawia się nad internetowymi i telefonicznymi propozycjami kobiet. Aniela i Jaruś mają odmienne poglądy na różne sprawy.

Polsat 2 Czwartek 6.08
5:30
Chłopaki do wzięcia (64)

Sylwetki mężczyzn z małych wsi i miasteczek. Mimo że mają oni niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, szukają partnerek na całe życie.

Polsat Play Czwartek 6.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (53)

Kapsel zaprosił kolegów na ognisko. Gwarantuje wieczór pełen wrażeń. Jaruś czyta ogłoszenia matrymonialne. Związek Wojtka i Marzenki rozpada się. Natomiast uczucie Ryszarda i Marioli kwitnie.

Polsat Play Czwartek 6.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (54)

Wszyscy nie mogą się doczekać ogniska zorganizowanego przez Kapsla. Gospodarz liczy na to, że wpadnie dziewczyna, którą poznał przez telefon. Być może przyprowadzi ze sobą koleżankę.

Polsat Play Piątek 7.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (55)

Marzenka, matka dwójki dzieci i obiekt zainteresowania Wojtka, coraz rzadziej odzywa się do swojego adoratora. Tymczasem Jaruś upolował kawalera dla mamy. Michał z kolei marzy o zamożnej kobiecie.

Polsat Play Piątek 7.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (56)

Bogdan próbuje zrozumieć, dlaczego wciąż dokucza mu samotność. Mariusz uważa, że lekarstwem na dawne uczucie, będzie nowa miłość. Pani Aniela jest rozczarowana mężczyznami z ogłoszeń matrymonialnych.

Polsat Play Niedziela 9.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (67)

Sylwetki mężczyzn z małych wsi i miasteczek. Mimo że mają oni niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, szukają partnerek na całe życie.

Polsat Play Niedziela 9.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (68)

Pani Aniela poznaje szczegóły wizyty Jarusia w biurze matrymonialnym. Ani Marek zwany Elvisem, ani Radek nie mają szczęścia w miłości. Bandziorek i Maciek rozważają, co zrobić, by kobiety zwróciły na nich uwagę.

Polsat Play Niedziela 9.08
21:30
Chłopaki do wzięcia (78)

Polsat Play Poniedziałek 10.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (57)

Wojtek po historii z Marzenką postanowił wziąć się w garść. Michał, kolega Kapsla, pewnego dnia spotkał dziewczynę marzeń. Jaruś wziął sobie do serca uwagi mamy o trzymaniu czystości w mieszkaniu.

Polsat Play Poniedziałek 10.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (58)

Ryszard Szczena opowiada o rozstaniu z Mariolą. Bandziorek wybiera się na festyn i szuka partnerki. Panią Anielę rozpiera radość z nowego mężczyzny. Małżeństwo Supermaria rozpada się przez Dorotę.

Polsat Play Wtorek 11.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (59)

Pani Aniela jest szczęśliwa. Wreszcie znalazła idealnego mężczyznę. Wciąż jednak próbuje pomóc synowi. Jaruś tymczasem postanowił sam zadbać o swoje serce. Grabarz Bogdan utknął w więzieniu na dłużej.

Polsat Play Wtorek 11.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (60)

Wojtek i Ola próbują stworzyć szczęśliwy związek. Lekkoduchowi Ryszardowi dopisuje szczęścia. Ma pracę, kobietę, z którą planuje ślub, wkrótce zostanie też ojcem. Bandziorek wybiera się na festyn.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków