Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

SERIAL DOKUMENTALNY Polska 2012-   od 12 lat

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Play Niedziela 31.07
12:00
Chłopaki do wzięcia (3)

Bogdan jest grabarzem. Jego ostatnie miłosne doświadczenia są dramatyczne. Z kolei pan Stanisław uważa, że córka znajomej to idealna kandydatka na partnerkę dla jego syna Andrzeja. Niestety.

Polsat Play Niedziela 31.07
12:30
Chłopaki do wzięcia (4)

Pan Stanisław nie ustaje w poszukiwaniu dziewczyny dla swojego syna. Rozgląda się też za kobietą dla siebie. W poszukiwaniach drugiej połówki nie ustają również Bogdan, Karol i Łukasz.

Polsat Play Niedziela 31.07
21:30
Chłopaki do wzięcia (102)

Polsat 2 Czwartek 4.08
5:30
Chłopaki do wzięcia (92)

Złoty kajdan odmienił Jarusia niczym czarodziejska różdżka. Teraz kolej na zmianę życia. Pani Aniela doczekała się miłości. Radek obawia się, że nadchodząca zima zburzy jego związek.

Polsat Sobota 6.08
17:40
Chłopaki do wzięcia (87)

Łukasz, nowy bohater, to chłopak gotowy na związek. Bandziorek snuje się przez życie ze swym jednym pragnieniem. Wobec braku kobiety Janek koncentruje się na domowym życiu z czworonożnymi pupilami.

Polsat Sobota 6.08
18:20
Chłopaki do wzięcia (88)

Pani Aniela niczym wytrawny śledczy sprawdza przyszłą synową. Po pracy Radek mknie skuterkiem kilkadziesiąt kilometrów, by zdobyć miłość. Po wielu latach pan Piotr, zapragnął wydobyć się z samotności.

Polsat Play Niedziela 7.08
12:00
Chłopaki do wzięcia (5)

'Bandziorek' i Rafał mają jeden cel: poderwać dziewczynę. Bracia Adam i Aleks nie potrafią zapomnieć o swoich miłosnych zawodach. Stanisław i Bogdan również mają uczuciowe problemy.

Polsat Play Niedziela 7.08
12:30
Chłopaki do wzięcia (6)

Bliźniacy z Malborka, Adam i Aleks, ruszają na podryw. Stasio coraz częściej spotyka się z Elżbietą. 'Bandziorek' ma dość trwania na wsi. Marzy o pięknej żonie i lepszym życiu.

Polsat Play Niedziela 7.08
21:30
Chłopaki do wzięcia (103)

Polsat 2 Czwartek 11.08
5:30
Chłopaki do wzięcia (93)

Jaruś chce walczyć z samotnością. Adrian kreśli na ścianach cytaty, które ożywiają nie tylko mury, ale i jego samego. Ogłoszenia matrymonialne w gazetach przyniosły Mariuszowi nieporozumienia.

Polsat Sobota 13.08
17:45
Chłopaki do wzięcia (89)

Po rozstaniu z Januszem tęsknota i pustka rządzi życiem pani Anieli. Adrian też zmaga się z samotnością. Kobieta, z którą Jaruś wiązał plany, okazała się daleka od ideału.

Polsat Sobota 13.08
18:20
Chłopaki do wzięcia (90)

Zanim Rysiek trafił za kratki sprawy związku wziął w swoje ręce. Seria uczuciowych porażek nie złamała Supermario. Darek uważa, że tylko kobieta jest w stanie naprawić jego życie.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków