Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

SERIAL DOKUMENTALNY Polska 2012-   od 12 lat

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Play Niedziela 7.02
12:00
Chłopaki do wzięcia (47)

Pan Stasio dużo sobie obiecuje po znajomości z nową panią. Tomek i Wojtek rozprawiają przy piwku o ważnych sprawach. Tymczasem Łukasz i Sławek wracają do poszukiwań kobiety na całe życie.

Polsat Play Niedziela 7.02
12:30
Chłopaki do wzięcia (48)

Do samotnego Łukasza wciąż piszą kolejne wirtualne kandydatki. Może któraś wpadnie mu w oko. Tymczasem ranczo pana Stasia tętni życiem, odkąd pojawiła się na nim pani Marysia.

Polsat Play Niedziela 7.02
21:30
Chłopaki do wzięcia (86)

Polsat 2 Czwartek 11.02
5:30
Chłopaki do wzięcia (91)

Pani Aniela dała kolejny anons matrymonialny do gazety. Czeka na odpowiedzialny głos w telefonie. Jaruś nie rozpaczał długo po odejściu tej, która zabrała mu kołdrę, mikrofalę i nadzieję.

Polsat Sobota 13.02
17:50
Chłopaki do wzięcia (41)

Pani Aniela towarzyszy synowi podczas randki w zoo. Matka Jarusia jest ciekawa, jak wygląda dziewczyna, która zaproponowała osobliwe miejsce na spotkanie. Bandziorek postanawia zmienić swoje życie.

Polsat Sobota 13.02
18:15
Chłopaki do wzięcia (42)

Panu Stasiowi marzy się, nie tylko piękna synowa, lecz także by Andrzej nabył nowe umiejętności. Pan Zenek, nowy bohater, skrywa jakąś tajemnicę. Chciałby jednak zmienić swoje życie.

Polsat Play Niedziela 14.02
12:00
Chłopaki do wzięcia (49)

Michał, nowy bohater programu, mocno wierzy, że pewnego dnia jego sny o miłości staną się rzeczywistością. Pan Stasio i jego nowa narzeczona, pani Marysia, rozkoszują się kwitnącym w nich uczuciem.

Polsat Play Niedziela 14.02
12:30
Chłopaki do wzięcia (50)

Pani Aniela dba o Jarusia. Ani grubiańskie żarty pana Stasia, ani jego popisy nie zniechęcają do niego Marysi. Bandziorek nie ma wielkich ambicji - marzy, by wieść spokojne życie u boku ukochanej.

Polsat Play Niedziela 14.02
21:30
Chłopaki do wzięcia (87)

Łukasz, nowy bohater, to chłopak gotowy na związek. Bandziorek snuje się przez życie ze swym jednym pragnieniem. Wobec braku kobiety Janek koncentruje się na domowym życiu z czworonożnymi pupilami.

Polsat 2 Czwartek 18.02
5:30
Chłopaki do wzięcia (92)

Złoty kajdan odmienił Jarusia niczym czarodziejska różdżka. Teraz kolej na zmianę życia. Pani Aniela doczekała się miłości. Radek obawia się, że nadchodząca zima zburzy jego związek.

Polsat Sobota 20.02
17:50
Chłopaki do wzięcia (43)

Po porażce w ogrodzie zoologicznym Jaruś wrócił do szarej rzeczywistości. Pani Aniela nie może zrozumieć, jak tajemnicza nieznajoma mogła tak niewdzięcznie potraktować jej ukochanego syna.

Polsat Sobota 20.02
18:15
Chłopaki do wzięcia (44)

Wieczory pana Zenka są samotne. Gazeta z ogłoszeniami matrymonialnymi to jego ostatnia szansa. Łukasz lubi randki. Jest gotowy złamać swoją żelazną zasadę i nie czekać z seksem do ślubu.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków