Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

SERIAL DOKUMENTALNY Polska 2012-   od 12 lat

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Play Niedziela 3.07
12:00
Chłopaki do wzięcia (91)

Pani Aniela dała kolejny anons matrymonialny do gazety. Czeka na odpowiedzialny głos w telefonie. Jaruś nie rozpaczał długo po odejściu tej, która zabrała mu kołdrę, mikrofalę i nadzieję.

Polsat Play Niedziela 3.07
12:30
Chłopaki do wzięcia (92)

Złoty kajdan odmienił Jarusia niczym czarodziejska różdżka. Teraz kolej na zmianę życia. Pani Aniela doczekała się miłości. Radek obawia się, że nadchodząca zima zburzy jego związek.

Polsat Play Niedziela 3.07
21:30
Chłopaki do wzięcia (98)

Polsat 2 Czwartek 7.07
5:30
Chłopaki do wzięcia (88)

Pani Aniela niczym wytrawny śledczy sprawdza przyszłą synową. Po pracy Radek mknie skuterkiem kilkadziesiąt kilometrów, by zdobyć miłość. Po wielu latach pan Piotr, zapragnął wydobyć się z samotności.

Polsat Sobota 9.07
17:45
Chłopaki do wzięcia (79)

Ryszard zaprosił Asię na wieczór. Elvis postanowił zamieścić w gazecie matrymonialny anons. Przyjaciółka, która nazwała Mariusza 'Supermario', poznała go z koleżanką. Kampio mówi rodzinie o ukochanej.

Polsat Sobota 9.07
18:15
Chłopaki do wzięcia (80)

Bogdan poznał dziewczynę, która zobaczyła go w telewizji. Pani Anielka zapragnęła poszerzyć horyzonty. Alex, bliźniak Adama, odkrywa karty. Wizyty w biurze matrymonialnym wyraźnie odmieniły Jarusia.

Polsat Play Niedziela 10.07
12:00
Chłopaki do wzięcia (93)

Jaruś chce walczyć z samotnością. Adrian kreśli na ścianach cytaty, które ożywiają nie tylko mury, ale i jego samego. Ogłoszenia matrymonialne w gazetach przyniosły Mariuszowi nieporozumienia.

Polsat Play Niedziela 10.07
12:30
Chłopaki do wzięcia (94)

Jaruś coraz pewniejszym krokiem zmierza ku miłości. Michał, kucharz z zawodu, a poeta z zamiłowania, wciąż cierpi z powodu samotności. Darek zamieszcza w gazetach anonse matrymonialne.

Polsat Play Niedziela 10.07
21:30
Chłopaki do wzięcia (99)

Rodzina zostawiła Elvisa i Sylwię sam na sam. Po smutnych latach oczekiwania, Supermario znalazł życiową miłość. Bandziorek ma coś ważnego do zakomunikowania mamie. Adrian dzielnie walczy o pozostanie w zawodzie aktora, choćby jedną nogą.

Polsat 2 Czwartek 14.07
5:30
Chłopaki do wzięcia (89)

Po rozstaniu z Januszem tęsknota i pustka rządzi życiem pani Anieli. Adrian też zmaga się z samotnością. Kobieta, z którą Jaruś wiązał plany, okazała się daleka od ideału.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków