Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

SERIAL DOKUMENTALNY Polska 2012-   od 12 lat

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Play Niedziela 19.02
12:00
Chłopaki do wzięcia (59)

Pani Aniela jest szczęśliwa. Wreszcie znalazła idealnego mężczyznę. Wciąż jednak próbuje pomóc synowi. Jaruś tymczasem postanowił sam zadbać o swoje serce. Grabarz Bogdan utknął w więzieniu na dłużej.

Polsat Play Niedziela 19.02
12:30
Chłopaki do wzięcia (60)

Wojtek i Ola próbują stworzyć szczęśliwy związek. Lekkoduchowi Ryszardowi dopisuje szczęścia. Ma pracę, kobietę, z którą planuje ślub, wkrótce zostanie też ojcem. Bandziorek wybiera się na festyn.

Polsat Play Niedziela 19.02
21:30
Chłopaki do wzięcia (116)

Polsat Sobota 25.02
17:50
Chłopaki do wzięcia (33)

Tereska nie może pogodzić się z tym, co spotkało Ryśka. Jarek wciąż nie może poradzić sobie z nieudanym małżeństwem. Bliźniacy z Malborka pokłócili się z powodu swoich egzotycznych wybranek.

Polsat Sobota 25.02
18:20
Chłopaki do wzięcia (34)

Pan Jacek często spotyka na swojej drodze kandydatki na żonę. Kobiety poznaje dzięki ogłoszeniu matrymonialnemu. Łukasz i jego brat mają trudności ze znalezieniem partnerki na całe życie.

Polsat Play Niedziela 26.02
12:00
Chłopaki do wzięcia (61)

Ryszard za kilka miesięcy zostanie ojcem i mężem. Michał poznał w sieci brunetkę. Pani Aniela podbiła serce pana Janusza. Jaruś postanowił poszukać szansy w biurze matrymonialnym..

Polsat Play Niedziela 26.02
12:30
Chłopaki do wzięcia (62)

Kamil ma bogatą przeszłość i szuka dziewczyny. Życie Wojtka nabrało koloru dzięki Oli. Bogdan stracił nie tylko wolność, ale i kobietę, z którą planował ślub. Ryszard liczy na pomoc pani Tereski.

Polsat Play Niedziela 26.02
21:30
Chłopaki do wzięcia (117)

Polsat Sobota 4.03
17:50
Chłopaki do wzięcia (35)

Bracia Łukasz i Sławek budują domy w okolicy. Ich praca jest wymagająca, więc nie mają wiele czasu na szukanie partnerek. Tymczasem do bezdomnego Jacka odezwała się kobieta z zagranicy.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków