Program TV na poniedziałek 13.05.2024
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Premiera: Ligue1 Review
od 19:30magazyn piłkarski
Basket+
20:35newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Aston Villa FC - Liverpool FC
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
23:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:55mecz: Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Ekstraklasa po godzinach
21:00magazyn piłkarski
Premiera: Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
22:00magazyn żużlowy
Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska
22:30zawody Ekstraklasy w Sztynorcie
Basket+
23:00newsy sportowe
Wysoki Pressing
23:20magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
20:00wyścig elity mężczyzn
Żużel: Liga angielska
20:30mecz: Sheffield Tigers - Ipswich Witches
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:009. etap: Avezzano - Neapol
Eurosport 2
Skateboarding: Zawody World Series w Montpellier
20:00finał streetu mężczyzn
Surfing: World League Championship Tour w Margaret River
21:00sporty wodne inne
Judo Show
22:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Grand Prix
23:00mecz finałowy
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: USA - Słowacja
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Niemcy - Szwecja
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
23:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 2
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: Norwegia - Finlandia
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Szwajcaria - Czechy
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
23:00piłka nożna
Polsat Sport 3
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
KOTV Classics
20:30magazyn bokserski
Magazyn FORTUNA 1. ligi
21:30magazyn piłkarski
Atleci
22:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
23:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 18:10mecz: Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie
GOL
20:20magazyn piłkarski
Boks: Walka o pasy IBF World i IBO World w Perth
22:50waga lekka: George Kambosos Jr. - Wasyl Łomaczenko