Program TV na środę 05.06.2024
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Basket Office
od 16:00magazyn koszykarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa, Sopot
18:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:30podsumowanie sezonu 2023/2024
CANAL+ Sport 5
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
od 15:15magazyn żużlowy
Żużel: PGE Ekstraliga
18:00mecz: ORLEN OIL Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
Magazyn PGE Ekstraliga
20:45magazyn żużlowy
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 15:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
18:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Roland Garros Courtside
20:00magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
20:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Kolarstwo: Critérium du Dauphiné
od 15:104. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
17:10podsumowanie
The Power of Olympics
18:10magazyn sportowy
Viktoria
18:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Critérium du Dauphiné
19:004. etap
Discovery golf
20:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:30podsumowanie
Polsat Sport 1
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
17:00mecz: Polska - Bułgaria
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
19:00studio
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
19:503. mecz finałowy fazy play-off: King Szczecin - Trefl Sopot
Polsat Sport 2
Piłka nożna
od 16:00mecz towarzyski: Włochy - Turcja
Piłka nożna
18:10skróty meczów towarzyskich
Piłka nożna
18:50mecz towarzyski: Dania - Szwecja
Polsat Sport 3
Boks: Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie
od 15:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Caril Herrera 11.12.2021
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
18:00mecz: Hiszpania - Dania
Piłka nożna
20:20mecz towarzyski: Belgia - Czarnogóra
TVP Sport
Badminton: LOTTO Ekstraliga
od 14:55mecz finałowy fazy play-off
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17 - Cypr 2024
18:05podsumowanie półfinałów
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17 - Cypr 2024
19:20mecz finałowy: Włochy - Portugalia