Program TV na niedzielę 19.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 2
Barwy szczęścia (3003)
5:00serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3004)
5:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3005)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1806)
6:30serial obyczajowy
TVN
Jak to jest zrobione? (6/26)
od 4:45serial dokumentalny
Batwheels (9/40)
5:45serial animowany
Batwheels (10/40)
6:00serial animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Mordercy w głębinach (5)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Kochane pieniądze: Idealna promocja (56)
od 4:40serial paradokumentalny
Zoo po godzinach (4)
6:00serial dokumentalny
Columbo (4)
7:00serial kryminalny
TV Puls
Dyżur 3 (36)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (37)
5:30serial dokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Na zawsze mój (40)
5:50serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Piękna wdowa (41)
6:50serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Syn Boży (42)
7:45serial paradokumentalny
TVN 7
Szkoła (366)
5:00serial paradokumentalny
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (17/40)
6:55serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (18/40)
7:10serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (19/40)
7:25serial animowany
TVP Kultura
Podróże z historią: Baśń o wodzie (49)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Czterdziestolatek: Gdzie byłaś, czyli Szekspir (16/21)
od 4:50serial obyczajowy
Będziemy mieszkać razem (4)
6:35serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 3 (1)
7:00serial kryminalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Polska z góry 4: Wzdłuż Noteci (9)
6:30serial dokumentalny
AXN
Rekrut 5 (9)
5:00serial kryminalny
Ultraviolet 2 (6)
6:30serial kryminalny
Seal Team 5 (5)
7:40serial sensacyjny
Seal Team 5 (6)
8:30serial sensacyjny
CANAL+ 1
Miasta rytm: Gdańsk
6:10serial dokumentalny
CANAL+ Family
Tomek i przyjaciele (11)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele (12)
6:10serial animowany
Polly Pocket 5 (6)
6:25serial animowany
Polly Pocket 5 (7)
6:35serial animowany
Marta mówi! (18)
6:50serial animowany
Siostry 2 (1)
7:20serial animowany
Siostry 2 (2)
7:30serial animowany
Siostry 2 (3)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (6)
8:00serial animowany
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Gdańsk
5:10serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Zawsze młodzi (3)
od 4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem - część 1 (17)
5:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Zły szeląg (2)
6:00serial kryminalny
Poirot 13: Słonie mają dobrą pamięć (1)
6:45serial kryminalny
Poirot 13: Wielka czwórka (2)
8:40serial kryminalny
Kino TV
Bonanza: Ostatni wiking
5:30serial obyczajowy
Stopklatka
Przygody Merlina 5: Zguba Artura - Część 1 (53)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 11: Klątwa Caravaggia (152)
7:00serial kryminalny
Komisarz Rex 12: Cienie (153)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Z góry przepraszam: Gesty (5)
5:20serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (4)
5:40serial animowany
Kochane kłopoty (7)
6:05serial obyczajowy