Program TV na wtorek 28.05.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 2
Akacjowa 38 (350)
13:15telenowela
Na sygnale: Żądza pieniądza (581)
14:35serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1781)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Na ratunek 112: Szkolna przemoc (770)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kaśka i Jacek (1285)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Niebezpieczne znalezisko (1336)
14:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Nocny koszmar (931)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1001)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (973)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (34/56)
14:40serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (1006)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
14:00serial popularnonaukowy
Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin (2)
16:00serial dokumentalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (335)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Złap mnie jeśli potrafisz (520)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Ostatnia deska ratunku (479)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zatrucie bieluniem w agencji (480)
15:30serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (693)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Więzienie (135)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (136)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (587)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (588)
15:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (4)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Zaklinaczka duchów (13)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (412)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (413)
15:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Trzy kolory (12)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Szpital (759)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (183)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (616)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (544)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zagadki losu 2 (5/36)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Nad Niemnem (1/4)
16:05serial obyczajowy
TVP Polonia
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1901 (4/8)
od 12:50serial obyczajowy
Korona królów. Jagiellonowie (155)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2963)
16:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (21)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (12)
13:50serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (18)
14:50serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 5 (2)
16:55serial kryminalny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
AXN
Rekrut 2 (18)
od 12:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
13:40serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
14:35serial sensacyjny
MacGyver 2 (8)
15:30serial akcji
MacGyver 2 (9)
16:25serial akcji
CANAL+ Family
Polska z góry 5: Na południe od Łodzi (5)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 5: Nadodrze (6)
13:35serial dokumentalny
Polska z góry 5: Od Legnicy do Trzebnicy (7)
14:10serial dokumentalny
Polska z góry 5: Góry Sowie (8)
14:40serial dokumentalny
13 posterunek 2 (13)
15:15serial komediowy
13 posterunek 2 (14)
15:50serial komediowy
13 posterunek 2 (15)
16:25serial komediowy
CANAL+ Seriale
Młody The Rock 3 (7)
13:00serial komediowy
Młody The Rock 3 (8)
13:20serial komediowy
Młody The Rock 3 (9)
13:40serial komediowy
Młody The Rock 3 (10)
14:05serial komediowy
Młody The Rock 3 (11)
14:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (12)
14:45serial komediowy
Młody The Rock 3 (13)
15:05serial komediowy
Nowe życie 3 (5)
15:30serial obyczajowy
Nowe życie 3 (6)
16:10serial obyczajowy
Nowe życie 3 (7)
16:55serial obyczajowy
Epic Drama
Poirot 13: Wielka czwórka (2)
13:55serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Poza zasięgiem (12)
15:50serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Oświecenie za cenę śmierci (6)
16:45serial kryminalny
Kino Polska
Siedlisko (8)
16:55serial obyczajowy
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Drapieżnik (231)
od 12:55serial komediowy
Świat według Kiepskich: Krytyk (217)
13:25serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sponsor (227)
13:55serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Tragiczny lot (156)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Problem to ja (82)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Nowojorska tragedia (12)
15:00serial dokumentalny
Hawaje 5-0 4: Upadły bohater (5)
16:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 2: Przykro nam, wujku Albercie (14)
od 12:50serial komediowy
Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 1. (15)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (1)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (2)
14:45serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu: Zastępcy szeryfa (10)
15:35serial komediowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (18)
16:35serial sensacyjny