Program TV na wtorek 11.06.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 2: Powołanie (14)
od 10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (176)
11:35telenowela historyczna
Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3: Manawatawhi (5/6)
12:55serial dokumentalny
Złoty chłopak (197)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Barwy szczęścia (2961)
11:50serial obyczajowy
Akacjowa 38 (359)
13:15telenowela
Rodzinka.pl: Wyścigi (107)
14:05serial komediowy
Na sygnale: Rola życia (529)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dlaczego ja?: Zrozpaczona córka chce udowodnić niewinność ojca (847)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Chytry traci dwa razy (752)
11:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Awans (779)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Taka żona to skarb (912)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 30-letnia Sylwia próbuje odkryć, kim jest nowa partnerka jej ojca (1125)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1010)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (982)
13:40serial paradokumentalny
Szpital (905)
14:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
13:55serial dokumentalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (344)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Vabank (529)
14:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (4)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (169)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (2)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (3)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (4)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (607)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (224)
11:00telenowela
Zaklinaczka duchów (21)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (22)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 9 (420)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (900)
od 10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Po 16 latach (680)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Z miłości (681)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (298)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (192)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (471)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Rodzina Durrellów (2/6)
14:15serial biograficzny
TVP Polonia
Rodzinka.pl: Halloween (47)
11:30serial komediowy
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1905 (6/8)
12:50serial obyczajowy
WP
Najgroźniejsi kierowcy świata 2 (2)
od 10:50serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (2)
13:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (20)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (4)
14:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
AXN
S.W.A.T. 6 (21)
od 10:55serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (22)
11:50serial sensacyjny
Rekrut 3 (8)
12:45serial kryminalny
FBI (3)
13:45serial kryminalny
FBI (4)
14:40serial kryminalny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 9 (1)
11:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 9 (2)
11:25serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Żubry we mgle (3)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Jesienne trzcinowiska (4)
14:40serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Chwila prawdy (7)
od 10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
11:30serial dokumentalny
Nowe życie 3 (5)
13:00serial obyczajowy
Nowe życie 3 (6)
13:40serial obyczajowy
Nowe życie 3 (8)
14:30serial obyczajowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
od 10:50serial kryminalny
Poirot 10: Zagadka Błękitnego Ekspresu (1)
13:45serial kryminalny
HBO 3
Jerrod Carmichael: Reality Show: Mike (2)
13:35serial dokumentalny
Kino TV
Poirot: Pierwsze, drugie... zapnij mi obuwie
od 9:55serial kryminalny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Tradyszyn (123)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Cegła Gutenberga (195)
11:35serial komediowy
Świat według Kiepskich: Dejwid Koperfilc (196)
12:15serial komediowy
Świat według Kiepskich: Bogacz (9)
12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Chór (10)
13:20serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 11: Dawna sprawa (149)
od 10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Zabójczy oblot (135)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Niewidzialny sprawca (164)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Bez widoczności (90)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Tragiczne wodowanie (25)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (2)
od 10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (3)
11:35serial sensacyjny
Alf 3: Zmiany (9)
12:15serial komediowy
Alf 3: Dawne czasy (10)
13:00serial komediowy
Alf 3: Oczywiście znów sam (11)
13:30serial komediowy
Kochane kłopoty (21)
14:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (22)
14:35serial obyczajowy