Program TV na środę 22.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4344)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (279)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (182)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Uprowadzone (77)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1579)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Suknia teściowej (202)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Zastraszeni (775)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (9/26)
5:05serial dokumentalny
Ukryta prawda (943)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka Jutaraptora (8)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Kochane pieniądze: Lisek chytrusek (59)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (16)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (17)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1167)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Wszystko w rodzinie (251)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Zabawy z bronią (26)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Szalona jazda (27)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ostatnia noc (13)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (705)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (461)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (754)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1127)
8:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Baśń o wodzie (49)
5:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2959)
5:00serial obyczajowy
Stacja Arktyka: Co mieszka w lodzie?
6:30cykl dokumentalny
WP
Wielka historia: Konna rewolucja (3)
7:35serial dokumentalny
Wielka historia: Poniżej zera (4)
8:00serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (4)
8:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
AXN
Ultraviolet 2 (12)
od 4:40serial kryminalny
Znaki (1)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (13)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (17)
8:05serial sensacyjny
CANAL+ 1
Miasta rytm: Toruń
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (10)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (22)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (23)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wpadki koparki (13)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Poniesiony przez prąd (14)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Odrzutowa koparka (15)
7:45serial animowany
Marta mówi! (23)
8:05serial animowany
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
od 4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Wesołych Świąt, kurczę! (7)
6:00serial obyczajowy
Grantchester 3 (3)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently: Spalone zwłoki (2)
8:05serial kryminalny
Kino TV
Bonanza: Ostatni wiking
od 4:15serial obyczajowy
Bonanza: Porwanie
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (6)
6:25serial dokumentalny
Celnicy 2 (7)
7:00serial dokumentalny
Poirot: Co masz w swoim ogródeczku?
7:30serial kryminalny
Poirot: Kradzież obligacji za milion dolarów
8:40serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Głośny doping (565)
od 4:15serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Poparzenie rozpałką podczas grilla/ Młodzież truje się czadem w domku nad jeziorem (129)
5:15serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (37)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (38)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (39)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Wypadek (7)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (69)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Smak miłości (2)
5:00serial paradokumentalny
Komisarz Rex 3: Sekret Anny (5)
8:00serial kryminalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (21)
5:00serial sensacyjny
Kochane kłopoty (12)
5:05serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
6:00serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (3)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Wielki napad (8)
6:50serial komediowy
Alf 2: Weselny blues (4)
7:50serial komediowy
Alf 2: Najlepsza oglądalność (5)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (13)
8:50serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Witaj w akademii: Cracovia
5:30serial dokumentalny