Program TV na poniedziałek 27.05.2024
POPULARNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
TVP 1
Złoty chłopak (186)
14:00serial obyczajowy
Dziedzictwo (283)
16:05serial obyczajowy
Klan (4348)
17:55telenowela
TVP 2
Na sygnale: Cios w serce (580)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Na dobre i na złe: Miłość choroba to straszliwa (922)
15:05serial obyczajowy
Zakazany owoc (474)
17:15telenowela
Polsat
Trudne sprawy: Czekając na dziecko (1284)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 'Szpilka' nadaje cukierkom niepowtarzalny, 'ostry' smak (1335)
14:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Czy powinnam zaufać matce? (930)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Stalker (939)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (972)
od 13:40serial paradokumentalny
Detektywi (33/56)
14:40serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (1005)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
14:00serial popularnonaukowy
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
16:00serial dokumentalny
TV 4
Gliniarze: Źli ludzie (519)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Pasożyt (477)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Terror w szkole (478)
15:30serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (691)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (692)
17:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (585)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (586)
15:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (2)
16:00serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (7)
17:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (411)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (412)
15:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Nawigacja (11)
16:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Trzy kolory (12)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Sąd rodzinny (182)
od 13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (615)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (543)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zagadki losu 2 (4/36)
16:55serial paradokumentalny
Szpital (752)
17:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Ogniem i mieczem (3/4)
15:30serial historyczny
Ogniem i mieczem (4-ost.)
16:35serial historyczny
TVP Polonia
Osiecka (13)
od 13:40serial biograficzny
Korona królów. Jagiellonowie (154)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2962)
16:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (11)
od 13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (17)
15:00serial dokumentalny
Ambulans 10 (2)
15:35serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 5 (1)
16:55serial kryminalny
FILMOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
od 13:40serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
14:30serial sensacyjny
MacGyver 2 (6)
15:25serial akcji
MacGyver 2 (7)
16:25serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
17:20serial sensacyjny
CANAL+ Family
Polska z góry 5: Dolina Dolnej Narwi (2)
od 13:30serial dokumentalny
Polska z góry 5: Od małego Krakowa do małego Krakowa (3)
14:10serial dokumentalny
Polska z góry 5: Od Sądecczyzny do Babiej Góry (4)
14:35serial dokumentalny
13 posterunek 2 (10)
15:15serial komediowy
13 posterunek 2 (11)
15:50serial komediowy
13 posterunek 2 (12)
16:30serial komediowy
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne jeziora (12)
17:05serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Młody The Rock 3 (4)
14:05serial komediowy
Młody The Rock 3 (5)
14:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (6)
14:45serial komediowy
The Office PL 3: Big News (1)
15:10serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
15:40serial komediowy
The Office PL 3: Asystent (3)
16:10serial komediowy
The Office PL 3: Ono (4)
16:35serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (5)
17:05serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
17:45serial kryminalny
Epic Drama
Poirot 13: Słonie mają dobrą pamięć (1)
od 13:55serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Willoughby (11)
15:50serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Na dnie (4)
16:40serial kryminalny
HBO
Premiera: Spy/Master: The Survival Story (2)
16:40serial sensacyjny
HBO 2
East New York: Ruskin Roulette (21-ost.)
15:25serial kryminalny
HBO 3
Nasza bandera znaczy śmierć: Discomfort in a Married State (4)
15:00serial przygodowy
Kino Polska
Siedlisko (7)
16:55serial obyczajowy
Kino TV
Poirot: Tajemnica hiszpańskiego kufra
17:50serial kryminalny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Fryzjer (19)
od 13:45serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Pod presją (81)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zagubieni (11)
15:00serial dokumentalny
Hawaje 5-0 4: Ukryta prawda (3)
16:00serial kryminalny
Hawaje 5-0 4: Od dziś (4)
17:00serial kryminalny
Warner TV
Kochane kłopoty (21)
14:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (22)
14:55serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu: Zaginiona limuzyna (9)
15:50serial komediowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
16:50serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (18)
17:45serial sensacyjny