Program TV na czwartek 16.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Podpalacze (73)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Potęga immunitetu (80)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Morderstwo doskonałe (6)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Upiór i zakonnica (387)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (6)
11:35serial dokumentalny
TVP 2
Barwy szczęścia (3003)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Apartament (767)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Poza prawem (768)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Taki ojciec to skarb (143)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kłótnie sąsiedzkie (830)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Las po zmroku (737)
11:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Obalamy mity (2)
11:00serial dokumentalny
TV 4
Dlaczego ja?: Dziewczyna myśli, że jej ojciec poderwał oszustkę matrymonialną (867)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Panna młoda przeżywa traumę przed ołtarzem (868)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kto rujnuje życie Asi (934)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1163)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (3)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (4)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (5)
11:00serial sensacyjny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona - część 1 (9)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona - część 2 (10)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (206)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (207)
11:00telenowela
TVN 7
Szpital (750)
od 7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1123)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (865)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (866)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Chcą mnie zabić (646)
11:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Jan Serce: Pożar serca (9/10)
9:05serial obyczajowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2957)
11:30serial obyczajowy
WP
Maszyny, które zmieniły świat: Wojny o telefon (6)
od 7:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 8 (2)
8:30serial dokumentalny
Teorie spiskowe (3)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (3)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
AXN
S.W.A.T. 5 (9)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (10)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (9)
9:50serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (11)
10:50serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (12)
11:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Agentki (4-ost.)
od 7:50serial dokumentalny
CANAL+ Family
Marta mówi! (19)
8:05serial animowany
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (2)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne jeziora (12)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
11:30serial dokumentalny
Epic Drama
Inspektor George Gently 7: A to drań! (4)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Statek miłości (4)
9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Krwawa rapsodia (20)
10:50serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 9: Meet the Parents (3)
11:00serial komediowy
Pępek świata 9: Halloween VIII: Orson Murder Mystery (4)
11:25serial komediowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: Kocia substytucja (3)
9:10serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Hot Troll Deviation (4)
9:30serial komediowy
Kino Polska
Siedlisko (4)
9:40serial obyczajowy
Kino TV
Poirot: Podwójny grzech
od 7:35serial kryminalny
Poirot: Perypetie z tanim mieszkaniem
8:40serial kryminalny
Poirot: Zagadka na morzu
9:45serial kryminalny
Poirot: Niewiarygodna kradzież
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Zdradzony i sprzedany (16)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (61)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (62)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Umcia, umcia (88)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Rolki, czyli total gigant (89)
11:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ostatni cham (222)
11:40serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Śmiertelny wyścig (1)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Spotkanie (121)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Kaliber 7.65 (122)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf: Nie jest łatwo... być zielonym (21)
od 7:40serial komediowy
Alf: Hazardzista (22)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (5)
8:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (6)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (4)
10:25serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (5)
11:25serial sensacyjny