Program TV na czwartek 16.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (168)
20:30telenowela historyczna
Ojciec Mateusz 31: Mecz o wszystko (398)
21:10serial kryminalny
TVP 2
Barwy szczęścia (3003)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3004)
20:10serial obyczajowy
Na sygnale: Zakładnicy (576)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Erynie: Patodycea (11/12)
23:00serial kryminalny
Polsat
Przyjaciółki (277)
21:10serial obyczajowy
TVN
Na Wspólnej (3820)
20:15serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (807)
20:00serial kryminalny
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles (7)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (8)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (721)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (722)
23:00serial kryminalny
TVP Kultura
Oficerowie: Paszport (11/13)
23:20serial sensacyjny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 3 (4)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (3)
21:05serial kryminalny
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (8)
od 19:10serial sensacyjno-komediowy
AXN
MacGyver (16)
20:05serial akcji
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (11)
21:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 18 (10/16)
22:00serial sensacyjny
MacGyver (15)
23:00serial akcji
MacGyver (16)
23:55serial akcji
CANAL+ 1
Zakładnik (1)
21:10serial kryminalny
CANAL+ Family
Baronowie (7)
20:05serial obyczajowy
Baronowie (8-ost.)
21:05serial obyczajowy
Legendarne bitwy 2 (5)
22:15serial dokumentalny
Legendarne bitwy 2 (6-ost.)
23:05serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Zakładnik (1)
20:10serial kryminalny
CANAL+ Seriale
Baronowie (3)
20:00serial obyczajowy
Baronowie (4)
20:55serial obyczajowy
Baronowie (5)
21:55serial obyczajowy
Baronowie (6)
22:50serial obyczajowy
Purpurowe rzeki 4 (1)
23:50serial kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Filadelfia (5)
od 19:40serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Morderstwo w akademiku (21)
20:30serial kryminalny
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Krwawe wesele (3)
21:30serial kryminalny
Wiedeńska krew 2: Melancholijna hrabina (1)
22:30serial kryminalny
HBO
Premiera: Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?: A War on Convention (2)
23:15serial dokumentalny
HBO 2
Ród smoka: The Heirs of the Dragon (1/10)
22:20serial fantasy
Ród smoka: The Rogue Prince (2)
23:25serial fantasy
HBO 3
Premiera: Banshee: Behold a Pale Rider (7)
od 19:25serial sensacyjny
Premiera: Banshee: We Shall Live Forever (8)
20:10serial sensacyjny
Wielka 2: Dickhead (2)
21:40serial komediowy
Barry 4: yikes (1)
22:35serial komediowy
Sympatyk: All for One (5)
23:05serial szpiegowski