Program TV na poniedziałek 27.05.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 2
Akacjowa 38 (349)
13:15telenowela
Na sygnale: Cios w serce (580)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Na dobre i na złe: Miłość choroba to straszliwa (922)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Na ratunek 112: Zły czas na ciążę (769)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Czekając na dziecko (1284)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 'Szpilka' nadaje cukierkom niepowtarzalny, 'ostry' smak (1335)
14:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Czy powinnam zaufać matce? (930)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1000)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (972)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (33/56)
14:40serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (1005)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Pojedynek drapieżników (11)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
14:00serial popularnonaukowy
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
16:00serial dokumentalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (334)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Źli ludzie (519)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Ostatnia deska ratunku (479)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zatrucie bieluniem w agencji (480)
15:30serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (695)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Więzienie (131)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (132)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (585)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (586)
15:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (2)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Zaklinaczka duchów (12)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (411)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (412)
15:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Nawigacja (11)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Szpital (758)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (182)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (615)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (543)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zagadki losu 2 (4/36)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Ogniem i mieczem (3/4)
15:30serial historyczny
Ogniem i mieczem (4-ost.)
16:35serial historyczny
TVP Polonia
Komisarz Alex 19: Kobieta z autokaru (242)
od 12:50serial kryminalny
Osiecka (13)
13:40serial biograficzny
Korona królów. Jagiellonowie (154)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2962)
16:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (20)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (11)
13:55serial dokumentalny
Wnętrze do poprawki - domy gwiazd (3)
15:00serial dokumentalny
Ambulans 10 (2)
15:35serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 5 (1)
16:55serial kryminalny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
AXN
Rekrut 2 (17)
od 12:40serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
13:40serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
14:30serial sensacyjny
MacGyver 2 (6)
15:25serial akcji
MacGyver 2 (7)
16:25serial akcji
CANAL+ Family
Polska z góry 5: Na południe od Warszawy (1)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 5: Dolina Dolnej Narwi (2)
13:30serial dokumentalny
Polska z góry 5: Od małego Krakowa do małego Krakowa (3)
14:10serial dokumentalny
Polska z góry 5: Od Sądecczyzny do Babiej Góry (4)
14:35serial dokumentalny
13 posterunek 2 (10)
15:15serial komediowy
13 posterunek 2 (11)
15:50serial komediowy
13 posterunek 2 (12)
16:30serial komediowy
CANAL+ Seriale
Młody The Rock 3 (1)
13:00serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
13:20serial komediowy
Młody The Rock 3 (3)
13:40serial komediowy
Młody The Rock 3 (4)
14:05serial komediowy
Młody The Rock 3 (5)
14:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (6)
14:45serial komediowy
The Office PL 3: Big News (1)
15:10serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
15:40serial komediowy
The Office PL 3: Asystent (3)
16:10serial komediowy
The Office PL 3: Ono (4)
16:35serial komediowy
Epic Drama
Poirot 13: Słonie mają dobrą pamięć (1)
13:50serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Willoughby (11)
15:50serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Na dnie (4)
16:40serial kryminalny
HBO
Premiera: Spy/Master: The Survival Story (2)
16:40serial sensacyjny
HBO 2
East New York: Ruskin Roulette (21-ost.)
15:25serial kryminalny
HBO 3
Nasza bandera znaczy śmierć: Discomfort in a Married State (4)
15:00serial przygodowy
Kino Polska
Siedlisko (7)
16:55serial obyczajowy
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Grzałka (206)
od 12:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Remoncik (230)
13:15serial komediowy
Świat według Kiepskich: Fryzjer (19)
13:45serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Fatalny błąd (155)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Pod presją (81)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zagubieni (11)
15:00serial dokumentalny
Hawaje 5-0 4: Ukryta prawda (3)
16:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 2: Chłopak z sąsiedztwa (12)
13:00serial komediowy
Alf 2: Świadek oskarżenia (13)
13:30serial komediowy
Kochane kłopoty (21)
14:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (22)
14:55serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu: Zaginiona limuzyna (9)
15:50serial komediowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
16:50serial sensacyjny