Program TV na poniedziałek 27.05.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 2
Osiecka (1)
od 1:35serial biograficzny
Osiecka (2)
2:35serial biograficzny
M jak miłość (1582)
5:30serial obyczajowy
Polsat
Świat według Kiepskich: Dom kultury (261)
3:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Żyć kolorowo (262)
4:00serial komediowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TV 4
Kosmos - niewyjaśnione tajemnice starożytności: Stonehenge (1)
2:05serial dokumentalny
Kosmos - niewyjaśnione tajemnice starożytności: Piramidy (2)
3:05serial dokumentalny
TV 6
Włatcy móch: Memęto mori (24)
od 1:40serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Próhnica (25)
2:10serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Pszypadek Czesława (26)
2:40serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Móndial (27)
3:10serial animowany dla dorosłych
Sekrety sąsiadów: Nawiedzony dom (51)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Jedna szansa na dwie (52)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Pościg za kasą (64)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Zobacz to!: Dyżur 3 (37)
2:20serial dokumentalny
Dyżur 3 (39)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (40)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Skóra (253)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Szkoła (708)
5:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Bracia Coen (2/10)
4:25serial dokumentalny
Podróże z historią: Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza (8)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Dom pod Dwoma Orłami (10)
3:05serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 4 (5)
3:50serial kryminalny
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (12)
3:00serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (11/16)
3:55serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (3)
4:50serial obyczajowy
CANAL+ Seriale
Nie zostawiaj mnie (7)
od 1:30serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (8)
2:25serial kryminalny
Epic Drama
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 8: Scherzo (2)
od 0:40serial kryminalny
HBO
Sympatyk (7-ost.)
3:00serial szpiegowski
HBO 2
Wielka 2: Alone at Last (3)
od 1:15serial komediowy
HBO 3
Spy/Master: The Survival Story (2)
2:40serial sensacyjny
Wojownik 3: Anything Short of a Blow to the Head (2)
3:30serial sensacyjny
Kino Polska
Ballada o Januszku: Prosta sprawa (3)
2:00serial obyczajowy
Ballada o Januszku: Dotknięcie nieba (4)
3:15serial obyczajowy
Polsat Film
Ślad: Podwójny trup (51)
2:00serial kryminalny
Gliniarze: Wymierzając sprawiedliwość (127)
3:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Nożownik (128)
4:00serial paradokumentalny
Warner TV
Laboratorium Dextera (7)
5:50serial animowany
Z góry przepraszam: Zbyt wolno (6)
5:51serial komediowy
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Wojciech Myć (3/9)
5:20serial dokumentalny