Program TV na środę 29.05.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
Notacje: Ewa Dałkowska. Uprawianie sztuki ma sens
4:35cykl dokumentalny
Klan (4349)
4:50telenowela
Dziedzictwo (284)
5:20serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1584)
5:30serial obyczajowy
TVN
Skazana 3 (7-ost.)
od 1:20serial kryminalny
Dowody zbrodni 7 (13/22)
2:20serial kryminalny
Szpital (201)
3:10serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (15/26)
5:05serial dokumentalny
Ukryta prawda (948)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (4)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (5)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
TV 6
Sekrety sąsiadów: Całkowity zanik pamięci (55)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Perfumy (56)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Matki swatki (66)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (258)
2:25serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (410)
3:20serial obyczajowy
Dzielnica strachu 6 (255)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (14/17)
2:40serial dokumentalny
Szkoła (710)
5:15serial paradokumentalny
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (7)
od 1:50serial sensacyjny
Rekrut 5 (11)
2:45serial kryminalny
Rekrut: FBI (11/22)
3:45serial kryminalny
Znaki (5)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Miasta rytm: Lublin
5:45serial dokumentalny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 8 (1)
5:10serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (2)
5:35serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Lublin
4:45serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Jak zostać Elżbietą (6)
od 1:20serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (7)
2:15serial historyczny
CBS Europa
Bliżej gwiazd (10/20)
5:25serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 4: Plany na przyszłość (1)
2:05serial obyczajowy
Inspektor George Gently 7: Gently wśród przyjaciół (3)
2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Za minutę morderstwo (15)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Instrukcja obsługi morderstwa (16)
5:15serial kryminalny
HBO 3
Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (6-ost.)
2:25serial dokumentalny
Na wodach północy: Homo Homini Lupus (3)
3:10serial przygodowy
Kino TV
Bonanza: Dzień sądu
5:40serial obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Rodzinny obiad (712)
od 1:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Bądź uczciwy, synu (713)
2:35serial paradokumentalny
Gliniarze: Zmowa milczenia (566)
3:35serial paradokumentalny
Gliniarze: Zbiórka (567)
4:30serial paradokumentalny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Weekend pełen uczuć (7)
5:05serial paradokumentalny
Warner TV
Chyłka - Oskarżenie (6-ost.)
2:10serial kryminalny
4 Blocks 2 (5)
5:00serial kryminalny
Kochane kłopoty (22)
5:09serial obyczajowy
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Witaj w akademii: Cracovia
5:15serial dokumentalny