Program TV na piątek 14.06.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 2
Akacjowa 38 (362)
13:15telenowela
Rodzinka.pl: Przeprowadzka (110)
14:05serial komediowy
Na sygnale: Co się dzieje z tymi matkami? (532)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Zabójczy rejs (6/8)
15:05serial kryminalny
Polsat
Na ratunek 112: Anaboliki zrujnowały chłopakowi zdrowie, także intymne (783)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Powrót miłości sprzed lat (914)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 25-letnia amerykanistka jest wrabiana w morderstwo swojego męża (1127)
14:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Prawdziwa matka (643)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1013)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (985)
13:40serial paradokumentalny
Szpital (908)
14:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1018)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Wesoły ambulans 2 (6)
13:05serial komediowy
Prehistoryczne bestie: Niedźwiedziopies (4)
13:55serial dokumentalny
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
16:00serial popularnonaukowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (347)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Senator (532)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Dezodorant challange (503)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Ciąża wysokiego ryzyka (504)
15:30serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (717)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Więzienie (15)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (16)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (613)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (614)
15:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (11)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Zaklinaczka duchów 2 (25)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 9 (423)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 9 (424)
15:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Niezdrowa fascynacja (23)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Szpital (301)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (195)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (477)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (478)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Szpital (774)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Rodzina Durrellów (5/6)
14:20serial biograficzny
TVP Polonia
Za marzenia (3)
od 12:50serial obyczajowy
Za marzenia (4)
13:40serial obyczajowy
Bajki naszych rodziców: Eliasz i Pistulka: Buty (1)
15:15serial animowany
Dziwne przygody Koziołka Matołka: Konkurs śpiewu (1)
15:25serial animowany
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (23)
13:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
14:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
AXN
Rekrut 3 (11)
od 12:45serial kryminalny
FBI (9)
13:45serial kryminalny
FBI (10)
14:40serial kryminalny
MacGyver 3 (11)
15:30serial akcji
MacGyver 3 (12)
16:25serial akcji
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka 2: Niebieskie żaby (3)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Krajobraz po bobrach (4)
14:40serial dokumentalny
The Office PL: Stażystka (10)
15:15serial komediowy
The Office PL: Krzyż (11)
15:45serial komediowy
The Office PL: Prezentacja (12)
16:20serial komediowy
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (6)
13:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (7)
13:40serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (8)
14:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (9)
15:10serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (10)
15:55serial kryminalny
The Office PL: Stażystka (10)
16:40serial komediowy
Epic Drama
Grantchester (1)
13:45serial kryminalny
Grantchester (2)
14:45serial kryminalny
Agenci NCIS 15: Dom podzielony (1)
15:40serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Duchy nocy (18)
16:35serial kryminalny
HBO
Premiera: Młody Sheldon 7: Ants on a Log and a Cheating Winker (4)
16:00serial komediowy
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Dogadzacz (13)
od 12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Doktor Śledzik i Mister Zgredzik (14)
13:20serial komediowy
Świat według Kiepskich: Genialny Szopen (199)
13:50serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Poza pasem (167)
od 12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Klapki na oczy (93)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Pożar na pokładzie (28)
14:55serial dokumentalny
Hawaje 5-0: Szacunek dla ziemi (3)
15:55serial kryminalny
Hawaje 5-0: Zwycięzca (4)
16:55serial kryminalny
Warner TV
Alf 3: Kochane maleństwo (16)
13:00serial komediowy
Alf 3: W szponach strachu (17)
13:30serial komediowy
Kochane kłopoty (5)
14:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (6)
14:35serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu 2: Babcia Annie (10)
15:50serial komediowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (8)
16:40serial sensacyjny
SPORTOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
CANAL+ Sport 5
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7/9)
13:30serial dokumentalny