Program TV na jutro, piątek 17.05.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 2
Akacjowa 38 (343)
13:15telenowela
Na sygnale: Zakładnicy (576)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Górscy ratownicy: Zielony księżyc, część 1 (147)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Na ratunek 112: Amnezja (763)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Prawdziwy ojciec (1278)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 'Uczeń' - zagadka dla nauczycielki, która nie poddaje się zbyt łatwo (1329)
14:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: W zamknięciu (924)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (994)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (966)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (27)
14:40serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (999)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Tajny agent (3/4)
13:05serial sensacyjny
Prehistoryczne bestie: Gigantyczna jaszczurka (6)
14:00serial dokumentalny
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
16:00serial popularnonaukowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (328)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Głosy (513)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zły dotyk (467)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112 ekstra
15:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (107)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (108)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (573)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (574)
15:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (8)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Zaklinaczka duchów (6)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (405)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (406)
15:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Oldtimer (5)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Szpital (752)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (176)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (609)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (537)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zagadki losu (32/34)
16:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
M jak miłość (1789)
od 12:50serial obyczajowy
M jak miłość (1790)
13:40serial obyczajowy
Bajki naszych rodziców: Między nami bocianami: Gągołki aniołki (11)
15:15serial animowany
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (14)
13:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (5)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (9)
14:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (8)
15:55serial dokumentalny
Morderstwa w Midsomer 3 (4)
16:55serial kryminalny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
AXN
Rekrut 2 (11)
od 12:45serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (10)
13:40serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (11)
14:40serial kryminalny
MacGyver (15)
15:30serial akcji
MacGyver (16)
16:25serial akcji
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka: Zagadka borsuków (1)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Wesele jelonków (2)
13:35serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Żubry we mgle (3)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Jesienne trzcinowiska (4)
14:40serial dokumentalny
Planeta Singli. Osiem historii: Grzesznica (2)
15:15serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Test (3)
16:10serial komediowy
CANAL+ Seriale
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
13:00serial dokumentalny
Chwila prawdy: Raadość (6)
13:45serial dokumentalny
Nowe życie 3 (9)
14:35serial obyczajowy
Nowe życie 3 (10)
15:15serial obyczajowy
Nowe życie 3 (11)
16:00serial obyczajowy
Nowe życie 3 (12)
16:40serial obyczajowy
Epic Drama
Grantchester 2 (6)
13:25serial kryminalny
Grantchester 2: Nadchodzą święta (7)
14:25serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Filadelfia (5)
15:50serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Morderstwo w akademiku (21)
16:40serial kryminalny
Kino Polska
Siedlisko (1)
16:55serial obyczajowy
Kino TV
Poirot: Tajemnicza historia w Styles
od 10:55serial kryminalny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Plan dnia (164)
od 12:45serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Argentyński koszmar (149)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Raport mniejszości (75)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Na skróty (5)
15:00serial dokumentalny
Hawaje 5-0 3: Hookman (15)
16:00serial kryminalny
Warner TV
Alf: Odlećmy razem (25)
od 12:35serial komediowy
Alf 2: Potrafię się starać (1)
13:10serial komediowy
Kochane kłopoty (9)
13:40serial obyczajowy
Kochane kłopoty (10)
14:35serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu: Dziecko Mary Kaye (3)
15:30serial komediowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (8)
16:35serial sensacyjny