Słowo na L: Odrzuceni (6)
(The L Word: Lawfully)
| Występują: | Jennifer Beals, Leisha Hailey, Laurel Holloman, Mia Kirshner |
|---|---|
| W skrócie: | Do Los Angele przyjeżdża ojciec Bette i Kit. Młodsza córka i jej partnerka informują go, że będą miały dziecko.Tim niespodziewanie wraca i zastaje Jenny w niedwuznacznej sytuacji z Mariną. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Perypetie grupy lesbijek mieszkających w Los Angeles. Jenny, absolwentka uniwersytetu w Chicago, przeprowadza się do Miasta Aniołów do swojego chłopaka Tima, aby rozpocząć karierę pisarską. Jej życie ulega diametralnej zmianie, gdy poznaje sąsiadki, lesbijki Bette i Tinę. Dziewczyny zamierzają założyć rodzinę. Tina ma urodzić dziecko, które później adoptuje jej partnerka. Wkrótce Jenny przyjmuje od nowych znajomych zaproszenie na przyjęcie. Poznaje na nim Marinę, właścicielkę kawiarni, przez co zaczyna kwestionować swoją orientację seksualną.
W tym odcinku
Do Los Angele przyjeżdża ojciec Bette i Kit. Młodsza córka i jej partnerka informują go, że będą miały dziecko. Melvin zapowiada, że nigdy nie uzna wnuka. Tim wyjeżdża na zawody. Musi się jednak wrócić, ponieważ zapomniał stopera, który przynosi mu szczęście. Zastaje Jenny w niedwuznacznej sytuacji z Mariną.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Jennifer Beals
jako Bette Porter -
Leisha Hailey
jako Alice Pieszecki -
Laurel Holloman
jako Tina Kennard -
Mia Kirshner
jako Jenny Schecter -
Katherine Moennig
jako Shane McCutcheon -
Pam Grier
jako Kit Porter -
Rachel Shelley
jako Helena Peabody -
Daniela Sea
jako Max Sweeney -
Erin Daniels
jako Dana Fairbanks -
Marlee Matlin
jako Jodi Lerner
