Życie bez wstydu (4/12)

Życie bez wstydu (4/12)

reality show Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Marcin opowiada, jak skomplikowane jest życie w obcej skórze. W jego przypadku najważniejsza okazała się samoakceptacja. Z kolei problemem Małgosi są nogi. Od lat skrywa swój kompleks pod spodniami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ekipa doktora Marcina Ambroziaka daje uczestnikom programu szansę na lepsze życie. Leczy nietypowe schorzenia, poważne defekty i drobne niedoskonałości. Lekarze opowiedzą o swoim życiu prywatnym. Wyjaśnią też, jak radzą sobie z emocjami towarzyszącymi im w pracy każdego dnia.

Marcin opowiada, jak skomplikowane jest życie w obcej skórze. Okres jego dojrzewania był ściśle związany z odkrywaniem prawdy o sobie. Najważniejsza okazała się tu samoakceptacja. W końcu Marcinowi udało się wydostać swoje prawdziwe "ja", a dziś - przy wsparciu mamy i przyjaciół - walczy o dalszą, fizyczną przemianę. Problemem Małgosi są jej nogi. Od dwudziestu lat skrywa swój kompleks pod długimi, luźnymi spodniami. Kobieta doskonale zdawała sobie sprawę z zagrożenia, które niesie za sobą nieleczenie pozornie niegroźnie wyglądających "pajączków". Tymczasem na wizytę u chirurga naczyniowego zdecydowała się dopiero niedawno.

Zobacz także