Życie bez wstydu (10-ost.)

Życie bez wstydu (10-ost.)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:44-letni fryzjer Maciej zazdrości włosów klientom. Mężczyzna postanowił szukać pomocy w klinice medycyny estetycznej. Kolejną bohaterką odcinka jest 33-letnia Beata, która ma haluksową przypadłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wybitni lekarze i w tym sezonie staną przed wyzwaniem poprawy jakości ludzkiego życia. W klinice Ambroziak zjawią się osoby, które nie mogą pogodzić się ze swoim wyglądem, odbieranym jako nieurodziwy, bądź zmagają się z niezwykłymi dolegliwościami, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie. Nigdzie nie znaleźli rozwiązania swoich problemów. Specjaliści różnych dziedzin spróbują im pomóc.

44-letni fryzjer Maciej na co dzień otacza się gęstymi, długi i bujnymi włosami. Potrafi zdziałać cuda na niejednej głowie. Sam jednak może tylko poklepać się po swojej łysinie i powspominać stare czasy, kiedy cieszył się czupryną niczym kreskówkowy Johnny Bravo. Zazdrość o włosy klientów i smutek po utracie swoich, sprawiły, że mężczyzna postanowił szukać pomocy w klinice medycyny estetycznej. Kolejną bohaterką odcinka jest 33-letnia Beata, która ma jedno wielkie marzenie. Niestety, jego realizację z powodu haluksowej przypadłości ciągle odkłada na później. Widzowie przekonają się, czy otrzyma szanse na spełnienie pragnienia oraz życie bez bólu i wstydu.