Żony Hollywood 3 (11)

Żony Hollywood 3 (11)

program rozrywkowy Polska 2017   b.o.
W skrócie:Monique to artystka, a David - umysł ścisły. Ich miłość potwierdza, że przeciwieństwa się przyciągają. Widzowie poznają historię tej pary, gdy świętuje ona rocznicę pierwszego pocałunku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria programu. Iwona Burnat i Reggie przygotowują się do ślubu. Helena Deeds wyruszy w sentymentalną podróż u boku Rodrigo. Jedną z nowych bohaterek jest Monique Lehmann, światowej sławy artystka. Jej mąż David to były kapitan marynarki oraz inżynier NASA. Do grona żon Hollywood dołączą również siostry, Żanett Gromadzky i Joanna Maloney. Pierwsza jest konsultantem imigracyjnym, druga - agentem i rzeczoznawcą nieruchomości. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa, nie tracą jednak nadziei, że uda im się znaleźć drugie połówki. W trzecim sezonie pojawi się również była modelka Izabela Yamagata, właścicielka agencji modelingowej, która obecnie zajmuje się domem. Gości ona dorosłą córkę i wnuka. Ostatnią bohaterką jest Eva D'Angelo, przywiązana do Polski, podkreślająca swoje korzenie na każdym kroku. Razem z mężem, amerykańskim biznesmenem włoskiego pochodzenia, należy do wielu elitarnych klubów oraz słyną z wystawnych przyjęć.

Monique to artystka, a David - umysł ścisły. Ich miłość potwierdza, że przeciwieństwa się przyciągają. Widzowie poznają historię tej pary, gdy świętuje ona rocznicę pierwszego pocałunku. Dowiedzieli się już, że David potrafi śpiewać i robi to codziennie rano pod prysznicem. Żona postanawia więc zaskoczyć go miłosnym wyznaniem w formie piosenki. Zaprasza też znakomitego muzyka do duetu. Nadchodzi ślub Iwony i Reggiego. Oboje są zestresowani, brakuje im czasu, w dodatku nie wszystko idzie zgodnie z planem. By usprawnić przygotowania, rodziny zostają podzielone na dwa sztaby - męski i żeński. Wesele odbywa się w ekskluzywnym, jednym z najdroższych hoteli w Kalifornii. Laila wciąż poszukuje partnera, jednak jej wybory pozostają nietrafione. Kilka miesięcy temu rozstała się z chłopakiem, którego nie lubiła cała rodzina. Wciąż jednak spotyka się z nim potajemnie. Laila postanawia zapytać medium, czy dokonała właściwego wyboru.