Żony Hollywood 2 (1/11)

Żony Hollywood 2 (1/11)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Dom Heleny Kolodziey odwiedzali politycy i amerykańskie gwiazdy. Helena Deeds przygotowuje się do przeprowadzki. Z partnerem sprzedała posiadłość, dzięki czemu może sobie pozwolić na wytworne zakupy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej edycji programu obok kobiet znanych z poprzedniego sezonu - Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds - pojawią się trzy nowe. Iwona Burnat to córka emigrantów, która urodziła się w Chicago. Rodzice zaszczepili jej miłość do ojczyzny i polską tradycję. Dziś Iwona prowadzi dwie firmy świadczące usługi psom zamożnych właścicieli. Dba o wygląd i kreacje pupili gwiazd Hollywood. Iwona i jej mąż, hinduski wokalista Reggie Benjamin, tworzą niezwykle barwą parę. Druga bohaterka programu, Helena Kolodziey, jest założycielką przedsiębiorstwa działającego w branży alkoholowej. Fanami vodki jej produkcji są Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian. Rezydencja, w której mieszka Helena, należała wcześniej do Michaela Jordana. Dom znajduje się w najdroższej dzielnicy Los Angeles, gdzie sąsiadują z nim posiadłości Britney Spears czy George'a Clooneya. Ostatnia z kobiet, Małgosia Migdał, to uznana projektantka wnętrz. Wykonuje zlecenia dla bogatych i znanych klientów z całych Stanów Zjednoczonych. Wciąż rozwija swój biznes, podejmuje też nowe wyzwania. Od 20 lat pozostaje w związku z tym samym mężczyzną, Jurkiem; jest szczęśliwą mamą. Tymczasem bohaterka pierwszej serii, uwielbiająca luksus Kinga Korta, i jej kochający mąż Chet mają plany związane z powiększeniem rodziny. Helena Deeds zaprezentuje swoje godne podziwu inwestycje oraz nowe hobby, o której do tej pory nie mówiła. Z kolei Eva Halina Rich i jej rodzina zasmakują kowbojskiego życia.

Helena Kolodziey jest kobietą sukcesu, która dzięki ciężkiej pracy, odwadze i rodzinnej recepturze na napoje procentowe, zyskała majątek oraz prestiż. Kiedyś pracowała jako pielęgniarka, dziś jest potentatką branży alkoholowej. Dom Heleny odwiedzali politycy i amerykańskie gwiazdy. Drugą bohaterką programu będzie Eva Halina Rich, polska Miss Foto '85, była fotomodelka, aktorka i malarka, a także matka uroczych bliźniaczek. W nowym sezonie podejmie nowe wyzwania, jednak najpierw musi się zrelaksować na polu golfowym, gdzie będzie rywalizować z mężem, Chrisem. Helena Deeds przygotowuje się do kolejnej przeprowadzki. Ona i jej partner Rodrigo sprzedali ogromną posiadłość w Los Angeles, dzięki czemu mogli sobie pozwolić na zakupy: wytworną garderobę, kosztowności oraz obrazy. Ich nową sąsiadką zostanie kolejna bohaterka programu - Małgosia Migdał.