Żony Hollywood (10)

Żony Hollywood (10)

program rozrywkowy Polska 2015   b.o.
W skrócie:Małgosię odwiedza agent nieruchomości. Kobieta dowiaduje się, ile wart jest majątek. Iwona i Reggie idą na Comic-Con, czyli największy na świecie zjazd fanów komiksów w San Diego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej edycji programu obok kobiet znanych z poprzedniego sezonu - Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds - pojawią się trzy nowe. Iwona Burnat to córka emigrantów, która urodziła się w Chicago. Rodzice zaszczepili jej miłość do ojczyzny i polską tradycję. Dziś Iwona prowadzi dwie firmy świadczące usługi psom zamożnych właścicieli. Dba o wygląd i kreacje pupili gwiazd Hollywood. Iwona i jej mąż, hinduski wokalista Reggie Benjamin, tworzą niezwykle barwą parę. Druga bohaterka programu, Helena Kolodziey, jest założycielką przedsiębiorstwa działającego w branży alkoholowej. Fanami vodki jej produkcji są Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian. Rezydencja, w której mieszka Helena, należała wcześniej do Michaela Jordana. Dom znajduje się w najdroższej dzielnicy Los Angeles, gdzie sąsiadują z nim posiadłości Britney Spears czy George'a Clooneya. Ostatnia z kobiet, Małgosia Migdał, to uznana projektantka wnętrz. Wykonuje zlecenia dla bogatych i znanych klientów z całych Stanów Zjednoczonych. Wciąż rozwija swój biznes, podejmuje też nowe wyzwania. Od 20 lat pozostaje w związku z tym samym mężczyzną, Jurkiem; jest szczęśliwą mamą. Tymczasem bohaterka pierwszej serii, uwielbiająca luksus Kinga Korta, i jej kochający mąż Chet mają plany związane z powiększeniem rodziny. Helena Deeds zaprezentuje swoje godne podziwu inwestycje oraz nowe hobby, o której do tej pory nie mówiła. Z kolei Eva Halina Rich i jej rodzina zasmakują kowbojskiego życia.

Małgosię odwiedza agent nieruchomości. Kobieta dowiaduje się, ile wart jest majątek. Tymczasem Iwona i Reggie idą na Comic-Con, czyli największy na świecie zjazd fanów komiksów, który odbywa się w San Diego w stanie Kalifornia. Reggie sprawi, że będzie to jedyna w swoim rodzaju wizyta. Rodrigo wciąż przygotowuje Nicholasa do wejścia w dorosłe życie. W pałacu należącym do Heleny Kołodziej odbywa się uroczysty koncert. Gościć na nim będzie Polonia z Los Angeles oraz wielu innych znamienitych gości. Wydarzenie przygotowywane jest z ogromnym rozmachem, co wiąże się z ogromnym stresem.