Zobacz to!: Zoo (3/13)

Zobacz to!: Zoo (3/13)

(ZOO: The Silence of the Cicadas)

serial grozy USA 2015   od 16 lat
Występują:Billy Burke, James Wolk, Kristen Connolly, Nonso Anozie
Reżyseria:Chris Long
W skrócie:Jackson udaje się z Abrahamem do Japonii w poszukiwaniu pozostałości badań prowadzonych przez jego ojca. Jamie przekonuje Mitcha, by towarzyszył jej w podróży do rodzinnego domu w Luizjanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na całym świecie dochodzi do niewytłumaczalnych i wcześniej niespotykanych ataków zwierząt. Jackson Oz wraz z kilkoma innymi osobami zostaje zwerbowany do tajemniczego projektu. Jego celem jest odnalezienie przyczyny ataków i przeciwdziałanie eskalacji problemu. Czas działa na ich niekorzyść, gdyż agresywne zwierzęta mogą przejąć władzę na Ziemi.

W tym odcinku

Jackson i Abraham udają się do Japonii, aby odnaleźć tam pozostałości badań prowadzonych przez ojca pierwszego z mężczyzn, w których analizował zachowania zwierząt. Jamie natomiast przekonuje Mitcha, żeby towarzyszył jej w podróży do rodzinnego domu w Luizjanie. Reporterka chce podzielić się z senatorem wynikami swoich badań na temat powodu dziwnych zachowań lwów. Tymczasem Chloe zostaje zatrudniona w Paryżu na stanowisku agentki wywiadu. Musi zbadać przyczynę ataków.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także