Zobacz to!: Trzynasty apostoł: Z odległych gwiazd (7/12)

Zobacz to!: Trzynasty apostoł: Z odległych gwiazd (7/12)

(Il tredicesimo apostolo: Dalle stelle)

serial sensacyjny Włochy 2012   od 16 lat
Występują:Luigi Diberti, Claudio Gioe, Claudia Pandolfi, Stefano Pesce
Reżyseria:Alexis Cahill
W skrócie:Gabriel budzi się w rodzinnym domu. Dręczą go niepokojące wspomnienia. Wydaje mu się, że widzi ducha ojca. Jest pewien, że okoliczności śmierci rodzica różnią się od wydarzeń, które zna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gabriel Antinori (Claudio Gioe) to młody jezuicki duchowny i wykładowca uniwersytecki. Mężczyzna nie pamięta swojego dzieciństwa, a jedyne wspomnienie z tego okresu wiąże się z tragiczną śmiercią jego matki. Pasją Gabriela jest przekraczanie granic pomiędzy nauką, wiarą a zjawiskami paranormalnymi. Jezuita współpracuje z Kongregacją Prawdy, instytucją, która pragnie zgłębić wszystkie tajemnice życia i bada naturę zjawisk uznawanych za paranormalne. W ramach współpracy z organizacją poznaje młodą psycholog, Claudię Munari (Claudia Pandolfi), której towarzyszy to samo pragnienie. Wspólnie tworzą niezwykle zgrany zespół, który śmiało bada tajemnice z pogranicza ducha i materii.

W tym odcinku

Gabriel budzi się w swoim rodzinnym domu. Mężczyznę dręczą niepokojące wspomnienia. Wydaje mu się, że widzi ducha swojego ojca z raną w sercu. Jest pewien, że okoliczności śmierci rodzica różnią się od wydarzeń, które zna. Racjonalne argumenty Claudii nie przynoszą mu ukojenia. Poczucie winy i strach sprawiają, że jezuita poddaje się swoim uczuciom do pani psycholog. Całującą się parę fotografuje z ukrycia Pietro, który ruszył za nimi, by ich śledzić. Gabrielowi udaje się jednak zapanować nad swoją słabością. Tymczasem Kongregacja bada kolejną tajemniczą sprawę. 20-letnia dziewica spodziewa się dziecka, a na jej brzuchu pojawia się tajemniczy symbol. Claudia i Gabriel postanawiają wspólnie poprowadzić śledztwo. Niebawem duchowny odkrywa, że Demetrio ukrywał przed nim prawdę na temat śmierci jego ojca. Jezuita wraz z Claudią udaje się do miejsca, w którym spędził część swojego dzieciństwa. Tam odkrywa istnienie tajemniczej grupy, która interesuje się jego życiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także