Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Tajemniczy upadek/Szef kuchni na gwiazdkę (11)

Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Tajemniczy upadek/Szef kuchni na gwiazdkę (11)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Eryk jest księgowym w jednej z firm hotelarskich. Podczas naprawy dachu, mężczyzna spada z drabiny. Nie był ubezpieczony przez pracodawcę, Henryka, który nie pozwala mu wyznać przyczyny wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pacjentów przebywających na oddziale ratunkowym szpitala. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia. By poznać przyczyny choroby, lekarze muszą przeprowadzać swoiste dochodzenia. Pacjenci nie zawsze chcą jednak wyznać całą prawdę. Pomoc chorym niosą - traumatolog Artur (Leszek Malec), toksykolog Marzena (Katarzyna Skoniecka), lekarz pogotowia Paulina (Joanna Mądry) i doktor Kacper (Kacper Anuszewski).

W tym odcinku

Eryk jest księgowym w jednej z firm hotelarskich. Podczas naprawy dachu w swoim domu, mężczyzna spada z drabiny. Okazuje się, że nie był ubezpieczony przez pracodawcę, Henryka, który nie pozwala mu wyznać prawdziwej przyczyny wypadku. Stan mężczyzny zaczyna się pogarszać. Paweł jest ambitnym kucharzem i dzięki swoim zdolnościom zdobywa prestiżową nagrodę. Pewnego dnia chłopak ma wypadek samochodowy. Lekarze szybko stwierdzają, że zdarzenie to było spowodowane obecnością dużej dawki antybiotyków we krwi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także