Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Dziwny przyjaciel/Podwójne ja (1)

Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Dziwny przyjaciel/Podwójne ja (1)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Studentka prawa Ewa podczas zajęć z jogi poznaje Roberta. Wkrótce rzuca studia i wyjeżdża z nim do Indii. Wraca wcześniej niż planowała i zachowuje się w dziwny sposób. Rodzina nie wie, jak jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pacjentów przebywających na oddziale ratunkowym szpitala. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia. By poznać przyczyny choroby, lekarze muszą przeprowadzać swoiste dochodzenia. Pacjenci nie zawsze chcą jednak wyznać całą prawdę. Pomoc chorym niosą - traumatolog Artur (Leszek Malec), toksykolog Marzena (Katarzyna Skoniecka), lekarz pogotowia Paulina (Joanna Mądry) i doktor Kacper (Kacper Anuszewski).

W tym odcinku

Ewa Dziwisz jest pilną i odpowiedzialną studentką prawa. Aby lepiej przygotować się do sesji, zapisuje się na jogę, gdzie poznaje Roberta. Mężczyzna ma na nią tak duży wpływ, że Ewa rzuca studia i wyjeżdża z nim do Indii. Wraca wcześniej niż planowała i zachowuje się w dziwny sposób. Bez celu błąka się po mieście. Rodzina nie wie, jak jej pomóc. Związek Laury i Bartosza przechodzi kryzys. Gdy do kraju wraca Monika, siostra bliźniaczka Laury, sytuacja jeszcze się komplikuje. Laura przypadkowo wywołuje w domu pożar i trafia do szpitala z powodu zatrucia czadem. Lekarz stawia szokującą diagnozę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także