Zobacz to!: Następny proszę! (6)

Zobacz to!: Następny proszę! (6)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Tomasz Barański spróbuje nauczyć kroków walca uczestników oraz publiczność programu. Razem z nimi zatańczy prowadzący Marcin Wójcik. Standardowo Grzegorz Wilk i jego zespół zadbają o oprawę muzyczną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program, w którym można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić. Uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań. Do wyboru mają dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden błąd, by do gry wkroczył następny uczestnik. Osoba, która pokona wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. W czasie rywalizacji dużo się dzieje. Nie zabraknie tańca, muzyki i dowcipów. W roli prowadzącego zobaczymy uwielbianego przez publiczność Marcina Wójcika, a o oprawę muzyczną zadba zespół w składzie Grzegorz Wilk, Filip Siejka i Paweł Gawlik. Zagrają oni ponadczasowe przeboje. Na widzów czeka wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie, udział gości specjalnych.

Szósty odcinek show swoją osobą uświetni tancerz, choreograf oraz instruktor tańca sportowego - Tomasz Barański. Zaprosi on do zabawy i spróbuje nauczyć kroków walca uczestników oraz publiczność programu. Razem z nimi zatańczy prowadzący Marcin Wójcik. Standardowo Grzegorz Wilk i jego zespół zadbają o oprawę muzyczną. Natomiast Kuba Krzak z Kabaretu Chyba tym razem przeprowadzi nietypową musztrę uczestnikom czekającym w kolejce na grę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także