Zniewolona (3/48)

Zniewolona (3/48)

(Krepostnaya)

serial kostiumowy Ukraina 2019   od 16 lat
Występują:Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan, Olha Sumska
Reżyseria:Felix Gerchikov, Maksym Lytvynov
W skrócie:Podczas powrotu Katieriny z lekcji śpiewu rozpętuje się burza. Kolaska przewraca się, wprawiając dziewczynę w przerażenie. Z pomocą przychodzi jej Aleksiej Kosacz, który jechał właśnie na bal.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

18-letnia Katierina Wierbickaja (Kateryna Kovalchuk) jest dobra, piękna, mądra i wykształcona. Dzięki swojej matce chrzestnej, pani Czerwińskiej, otrzymała staranne wychowanie, niczym panna ze szlacheckiego rodu. Dziewczyna może pochwalić się wieloma talentami - zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Mimo tych wszystkich przymiotów zdaje sobie sprawę, że dla innych jest tylko niewolnicą Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Nie mogąc pogodzić się ze swoim losem, Katierina postanawia zawalczyć o wolność i prawo do szczęścia.

W tym odcinku

Podczas nocnego powrotu Katieriny, z lekcji śpiewu u Natalii rozpętuje się burza. Kolaska przewraca się, wprawiając dziewczynę w przerażenie. Z pomocą przychodzi jej Aleksiej Kosacz, który jechał właśnie na bal do Natalii, będącej jego przyjaciółką z dzieciństwa. Szlachcic zakochuje się w Katerinie, a ona odwzajemnia jego uczucie. Do grona jej adoratorów dołącza też nowy kowal, Nazarow. Do gospodarstwa Czerwińskich przybywa podający się za kolegę Grigorija z wojska Reszetnikow. Mężczyzna szantażuje syna Czerwińskich, żądając zapłaty za przemilczenie jego wojennych poczynań na Kaukazie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także