Złote serce (83)

Złote serce (83)

(Coraçao d'Ouro)

serial obyczajowy Portugalia 2015   od 12 lat
Występują:Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos
W skrócie:Benedita zaprasza Ze do swojego domu na weekend. Zamierza mu powiedzieć, że jest jego matką. Joao próbuje się dowiedzieć, dlaczego Ines odwołała ślub. Catarina składa zeznania w sprawie wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia Marii (Rita Blanco) i jej córki Catariny (Mariana Pacheco), które żyją w biedzie. Pewnego dnia szczęście się do nich uśmiecha. Były pracodawca Marii, Antonio, prosi ją, by znów podjęła u niego pracę. Kłopoty się zaczynają, kiedy właściciel posiadłości postanawia naprawić wyrządzone w przeszłości krzywdy. Schorowany mężczyzna uwzględnia Marię w swoim testamencie.

W tym odcinku

Benedita zaprasza Ze do swojego domu na weekend. Powiadamia dyrektora ośrodka, w którym mieszka chłopak, że zamierza mu powiedzieć, że jest jego matką. Joao próbuje się dowiedzieć, dlaczego Ines odwołała ślub, ale dziewczyna unika odpowiedzi. Catarina składa zeznania na policji w sprawie wypadku. Pedro wprowadza się do domu Joany i Duarte. Przyszła macocha bardzo się, by chłopiec dobrze się czuł, przygotowuje dla niego pokój. Wyjaśnia także, że nie zamierza zastąpić mu matki.

Występują (pokaż wszystkich)